Üsküdar Özel Ambulans

Üsküdar özel ambulans hizmeti İstanbul’un Üsküdar semti ve civar semtlerinde faaliyet göstermektedir. Bu noktada bizim en önemli amacımız hastalarımızın sağlığının ve canlarının Tetasaglik.com olarak her şeyden üstün olmasıdır. Verdiğimiz bütün hizmetleri buna göre verirken yalnızca siz değerli hastalarımızın sağlıklarını düşünüyoruz. BU doğrultuda Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlana kuralların hepsini takip ediyor ve ambulansımızda sizin sağlığınız için ne bulundurmamız gerekiyorsa onu bulunduruyoruz. Bunun dışında araçlarımızda olan bu malzemelerin her gün hem bakımlarını hem de hijyen açısından temizliklerini yapıyoruz. Elbette araçlarımız Sağlık Bakanlığının yayınlamış olduğu kurallara göre 5 yaşından büyük olmasa da ambulanslar oldukça yıpranan araçlardır. Bu sebepten ötürü de Tetasaglik.com olarak Üsküdar özel ambulans hizmeti verirken sürekli olarak ambulanslarımızın kontrollerini ve bakımlarını sağlıyoruz. Ambulanslarımızın içerisinde bulunması gereken bütün ilaçları eksiksiz bir şekilde bulunduruyor ve bu sayede de alanında uzman olan sağlık ekiplerimiz hastalara ilk müdahale ya da ambulanstayken yol boyunca yapması gereken müdahale konusunda asla zorluk yaşamamaktadırlar.

Üsküdar Özel Ambulans Sağlık Personelleri

Tetasaglik.com adresi olarak bizim adımıza sizlerin canından ya da sağlığından önemli bir şey yoktur işte tam da bu sebepten ötürü Üsküdar özel ambulans hizmeti sağlanabilmesi için sağlık personellerimizi oldukça dikkatli ve titiz bir şekilde seçiyoruz. Ambulans içerisinde bulunan görevliler alması gereken bütün eğitimleri alarak ekiplerimize dahi olmaktadırlar. Ambulans içerisinde çalışan sağlık ekiplerimizin işlerini hızlı bir şekilde yapabilmeleri adına oldukça detaylı bir eğitimden geçmeleri gerekmektedir. Herhangi olumsuz bir duruma mahal vermemek adında eksiksiz ve net bir eğitim alınmaktadır. Bu doğrultuda Üsküdar özel ambulans hizmeti mesleki eğitimini en iyi şekilde tamamlamayı başarmış olan ve ambulanslarda çalışmaya elverişli olan personelleri bünyesine dahil etmektedir. Yine sizlerin sağlığı ve güvenliği adına personellerimizin denetimi de eksiksiz bir şekilde her gün yapılmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet sağlanabilmesi açısından sağlık ekiplerimiz tutumları konusunda bile oldukça titiz ve anlayışlı bir yapıya sahiplerdir. Tetasaglik.com olarak en çok önemsediğimiz durum sizin can sağlığınız ve bu doğrultuda oluşan güvenlik ile konforunuz olarak dikkat çekmektedir.

Üsküdar Özel Ambulans Hızlı Ulaşım Hizmeti

Üsküdar özel ambulans hizmeti arandığı zaman yapılan oldukça kolay ancak bir o kadar da önemli işlemler bulunmaktadır. Üsküdar semti içerisinde ya da İstanbul’un herhangi bir semtinde bulunup bizi aramanız durumunda oldukça hızlı bir şekilde olay yerine intikal ediyoruz. Bu doğrultuda da en önemli adım kuşkusuz bize adresi doğru tarif etmektir. Çağrı merkezi çalışanlarımızı adresinizi ve hastanızın durumunu net bir şekilde anlatırsanız sizin konumunuza en yakın şubemizden direkt olarak bir ambulans yönlendirmesi yapıyoruz. Bunun yanında ise çağrı merkezi çalışanlarımız sürekli olarak GPS sinyali sayesinde ambulanslarımızın bulunduğu yeri takip ediyor ve ona hem hastanın ikamet adresine giderken hem de hastaneye giderken hangi yolları daha rahat bir şekilde kullanacağını detaylıca anlatıyor. Siz de harika bir Üsküdar özel ambulans hizmeti almak istiyorsanız hemen Tetasaglik.com adresiyle iletişime geçin ve ambulans içerisinde konfor, güven vb. tadını çıkarın.

Üsküdar Özel Ambulans Hizmeti İletişim Hattı

Güler yüzlü personellerimiz ve alanında uzman ekiplerimizden oluşan Tetasaglik.com olarak tüm hastalarımıza canımız gibi bakıyoruz. Üsküdar özel ambulans hizmeti konusunda harika bir hizmet almak istiyorsanız tam adresine geldiniz! Siz de hemen “0544 748 30 57” numaralı acil durum hattımızı arayarak bizimle iletişime geçebilir ve en zor zamanınızda yanınızda olmamızı sağlayabilirsiniz. Güvenli ve konforlu bir hizmet için sizi de bekliyoruz!

Özel Ambulansın Hizmet Kapsamı Nedir?

Özel ambulans hizmet kapsamı açısından değerlendirildiği zaman oldukça basit bir görev tanımı bulunmaktadır. Sizleri evinizdeki yatağınızdan ya da hastanedeki yatağınızdan alıp gideceğiniz yer neredeyse ve neresiyse oraya teslim etmektir.

Özel Ambulans İçerisinde Ne Kadar Personel Bulunmaktadır?

Özel ambulanslarımız içerisinde hastanızın durumuna göre değişiklik gösterebilen personeller bulunmaktadır. Bu tip durumların Sağlık Bakanlığınca iki adet prosedürü bulunmaktadır. Ancak özel ambulanslar açısından ücret karşılığında 3 tip prosedür uygulanmaktadır. Bunlara bakacak olursak:

  • Acil Yardım Ambulansları – 3 Personel
  • Acil Yardım Ambulansları – 3 Personel + Uzman Hekim(Yalnızca İstek ya da İhtiyaç Dâhilinde)
  • Hasta Nakilleri – 2 Personel

Şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Hasta Nakil Ambulansı Nedir?

Hasta nakil ambulansları da bir çeşit özel ambulans türüdür. Hastaları nakil olacakları yere götürür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMETLERİMİZ

Teta Sağlık Kabini

Feyzullah Mahallesi Tarla Sokak No:12/A Maltepe İstanbul

bizi arayın

ACİL DURUMLAR İÇİN İLETİŞİM HATTI