Ataşehir Evde Sağlık Hizmetleri

Ataşehir evde sağlık hizmetleri, kimsesiz, yaşlı ya da yatağa mahkûm olan kişilerin ev içerisinde gerekli bakım ihtiyaçlarının gerçekleştirilmekte olduğu bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu şekilde hasta ev içerisinde çok daha kolay bir şekilde tedavi edilebilmektedir.

Ataşehir Evde Enjeksiyon

Ataşehir evde enjeksiyon, hemşire tarafında ev ortamı içerisinde hasta bakımından çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilen işlem olarak bulunur. Kolay ve de ağrısız olarak hemşireler enjeksiyon işlemi gerçekleştirerek kendilerini çok daha rahat hissetmiş olurlar. Böylece yatağa mahkûm ve hasta olan kişilerin hastane sırası beklemesine de gerek kalmaz.

Ataşehir Evde Serum Takma

Ataşehir evde serum takma, hasta olan ve de bakıma ihtiyacı bulunan kişilerin, ev içerisinde, rahat bir ortamda serum takma işlemlerinin gerçekleştirilmesidir. Böylece belli bir zaman süren serum işlemleri, evde çok daha kolay bir şekilde yapılarak hastanın da yorulmasının önüne geçilmesinde büyük oranda katkı sağlar.

Ataşehir Evde Pansuman

Herhangi bir yara ya da ameliyat durumlarında tercih edilmekte olan Ataşehir evde pansuman hizmeti, ,insanların hastaneye gidecek vakti olmaması ya da ağır yaralardan gidecek durumu olmaması gibi nedenlerde yapılabilen hizmetlerdir. Ev içerisindeki ortamda hızlı bir şekilde pansuman gerçekleştirilerek hastanın daha rahat bir iyileşme ortamı sağlanmasına da büyük katkı sağlar.

Ataşehir Evde Sağlık

Ataşehir evde sağlık, çeşitli sağlık nedenlerinden ötürü, ev içerisinde sağlık hizmeti alması gereken kişiler için tercih edilmekte olan işlemlere genel olarak verilen bir işlemdir. Bireyin kendi ev ortamı içerisinde sağlık açısından hizmet alınmasını sağlayan bu işlemler ile, birçok hastalığın tedavi süreçleri iyi bir şekilde yönetilebilmektedir.

Ataşehir Evde Hasta Bakımı

Ev içerisinde bakıma muhtaç olan bireyler için tercih edilmekte olan Ataşehir evde hasta bakımı, yaşlı ve yürümede zorluk çeken kişiler için genel olarak tercih edilmekte olan hizmetler arasında yer almaktadır. Böylece ev içerisinde hasta durumu bulunan birey çok daha sağlıklı bir şekilde tıbbi hizmetlerden faydalanabilir.

Ataşehir Evde Şeker Ölçümü

Şeker hastası olarak yer alan bireylerin edindiği hizmetler arasında yer alan Ataşehir evde şeker ölçümü, hastaneye gitmeye gerek kalmadan hızlı bir şekilde muayene hizmeti ile sağlanan işlemlerdir. Bu şekilde ev içerisinde şeker ölçümü yapılarak gerekli tedaviler sağlanabilmektedir.

Ataşehir Evde Tansiyon Ölçümü

Tansiyon hastalıklarının doğru bir şekilde kontrol edilmesi ve buna bağlı olarak tedavilerinin uygulanması için tercih edilmekte olan Ataşehir evde tansiyon ölçümü, hastalığı bulunan kişilerin tıbbi gidişatlarının belirlenmesi konusunda alınması gereken hizmetler arasında yer almaktadır. Böylece tansiyon hastalıkları ile alakalı olarak daha iyi bir şekilde tedavi sunulabilmektedir.

Ataşehir Evde Kan Tahlili

Günümüz koşulları içerisinde hastaneye ya da herhangi bir sağlık merkezine gitmeye gerek kalmadan alınan hizmetlerden birisi olan Ataşehir evde kan tahlili, herhangi bir tıbbi tedavi amaçlı olarak tercih edilmekte olan hizmetlerden birisidir. Böylece herhangi bir hastalığın tespit edilerek buna göre tedavilerin uygulanması konusunda oldukça önemli bir hizmettir.

Ataşehir Evde Kan Grubu Bakılması

Kan grubu, kan ihtiyaçları ya da başka birçok durum ile alakalı önemli bir unsur olarak karşımıza çıkar. Bu anlamda hastaneye gitmeden alınan hizmetlerden birisi olarak Ataşehir evde kan grubu bakılması işlemleri doğru bir şekilde yürütülebilmektedir.

Ataşehir Evde Gebelik Testi

Gebelik ile alakalı en doğru sonucu almak için idrar ya da kan testi yoluyla sağlanan Ataşehir evde gebelik testi, doğru sonuçların analiz edilerek buna göre gerekli sağlık önlemlerinin alınması hususlarında önemli bir kavram olarak karşımıza çıkar. Siz de Teta sağlık merkezi üzerinden evde gebelik testi hizmeti edinebilirsiniz.

Ataşehir Evde Yara Bakımı

Herhangi bir kazadan ötürü oluşmakta olan yaraların, hastaneye gitmeye gerek kalmadan yapılan işlemlere genel olarak Ataşehir evde yara bakımı hizmeti olarak isimlendirme sağlanmaktadır. Bu sayede ev içerisinde yaranız ile alakalı gerekli tıbbi işlemler sağlanarak hayatınıza sağlıklı bir şekilde devam etmeniz sağlanmaktadır.

Ataşehir Evde Dikiş Atma  Alma

Herhangi bir açık yaranın oluşma durumlarında ya da oluşan yarada yapılan dikişlerin geri alınması amacı ile Ataşehir evde dikiş atma alma hizmetlerinden faydalanabilmektedir. Bu sayede yaralarınızın hastaneye gidilmesine ihtiyaç duyulmadan dikiş atılması ve geri dikiş alınması işlemleri hemşireler tarafından doğru tıbbi müdahaleler ile gerçekleştirilebilir.

Ataşehir Evde Sonda Takma Çıkarma

Sonda takma işlemleri, hastaneye gidilerek yapılması, hasta için oldukça zor ve  zahmet gerektiren sağlık işlemleri gerektirmektedir. Bu anlamda Ataşehir evde sonda takma çıkarma işlemleri ile oldukça kolay bir şekilde sağlık hizmetleri edinebilir ve sağlık bakımından yaşadığınız problemleri çok daha iyi bir şekilde çözme avantajlarına sahip olabilirsiniz. Siz de teta sağlık merkezi üzerinden bu hizmetimiz ile alakalı iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ataşehir Evde Hemoglobin Ölçümü

Hemoglobin, yaşı ilerlemiş hastalar için ölçülmesi oldukça önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Ancak yürüme konusunda engeli bulunan hastalarımız için ise, Ataşehir evde hemoglobin ölçümü hizmetleri ile beraber oldukça kaliteli bir şekilde hizmet edinilebilmesi oldukça mümkün bir durum olarak karşımıza çıkabilmektedir. Böylece hastalar sağlık durumunun haricinde yorulmasına gerek kalmadan ev içerisindeki konforlu alanında sağlık hizmeti alabilirler.

Ataşehir Evde Küçük Cerrahi Müdahale

Küçük cerrahi müdahaleler, hastaneye gidilmesine gerek kalmadan, uzman bir hemşire tarafından gerçekleştirilebilen sağlık hizmetleri olarak karşımıza çıkabilmektedir. Bu anlamda siz de Ataşehir evde küçük cerrahi müdahale hizmetlerinden edinerek hastanın çok daha kolay bir şekilde tıbbi müdahale sağlaması konusunda büyük bir kolaylık sağlamasına yardımcı olabilirsiniz.

Ataşehir Evde Kulak Yıkama

Kulak yıkama, kulak hastalıkları ile alakalı olarak problemleri bulunan kişilerin çok daha kolay bir şekilde işitme sağlaması için önemli işlemler arasında yer alır. Ataşehir evde kulak yıkama işlemleri ile de, hastaneye gitmeye gerek kalmadan kulak ile alakalı sağlık sorunlarınıza oldukça konforlu bir alan içerisinde çözüm bulma imkanı sağlama imkanı da bulabilirsiniz.

Ataşehir Evde Lavman

Lavman işlemlerinde, genel olarak hastaların hastane içerisinde uygulanması konusunda bazı çekinceleri bulunan işlemleri olmasından ötürü, Ataşehir evde lavman hizmetleri alınarak bu tür tıbbi işlemler oldukça kolay bir şekilde çözüme kavuşabilmektedir. Bu şekilde siz de teta sağlık merkezlerimiz üzerinden iletişime geçerek evde sağlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Ataşehir Evde PRP Uygulaması

Doktorların kan örneklerinizi alıp, daha sonrasında ayrıştırıp cildinizin sağlıklı bir hale gelmesinde kullanılan işlemler PRP olarak adlandırılmaktadır. Bu işlemler, Ataşehir evde prp uygulaması yardımları ile de oldukça kolay bir şekilde sağlanabilmektedir. Böylece cildiniz çok daha sıkı ve de sağlıklı olarak günlük yaşam içerisinde yer alan sağlık durumlarınızı da ev içerisinde kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Ataşehir Evde Glutatyon Tedavisi

Birçok hastalık için oldukça faydalı olan glutatyon tedavisi, birçok birey tarafından merak edilen işlemler arasındadır. Ataşehir evde glutatyon tedavisi işlemleri ile beraber oldukça kolay bir şekilde sağlık hizmetleri edinerek siz de sağlıklı yaşamınıza devam etme şansı yakalayabilirsiniz. Teta sağlık merkezimiz üzerinden detaylı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz

Evde sağlık hizmetleri, birçok farklı tür hizmeti kapsar. Bu hizmetler arasında, doktor veya hemşire tarafından yapılan fiziksel muayeneler, ilaç yönetimi, yara bakımı, ağrı yönetimi, nefes terapisi, IV (intravenöz) ilaç yönetimi ve diğer sağlık hizmetleri bulunur.

Evde sağlık hizmetleri, genellikle doktorlar, hemşireler ve diğer sağlık çalışanları tarafından verilir. Bunun yanı sıra, fizyoterapistler, diyetisyenler, sosyal hizmet uzmanları ve diğer sağlık profesyonelleri de evde sağlık hizmetleri verir.

Evet takabilir. Doktor veya hemşire serum, iğne veya kan alma işlemlerini yapabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMETLERİMİZ

Teta Sağlık Kabini

Feyzullah Mahallesi Tarla Sokak No:12/A Maltepe İstanbul

bizi arayın

ACİL DURUMLAR İÇİN İLETİŞİM HATTI