Özel Ambulans Kartal

Kartal özel ambulans hizmeti İstanbul’da Anadolu yakasında bulunan en işlek semtlerden birisi olan Kartal semtinde faaliyet göstermektedir. “0544 748 30 57” numarasını arayarak rahatlıkla yararlanabileceğiniz Kartal özel ambulans hizmeti çağrı merkezi ve özel ambulans olarak 7 gün 24 saat aktif olarak hizmet sunmaktadır. Bu doğrultuda çağrı merkezimize ulaştığınız an burada çalışan ekip arkadaşlarımız talep ettiğiniz ya da talep edeceğiniz hizmet doğrultusunda sizlere yönlendirmeler sunacak ve bu doğrultuda bir hizmet almanıza olanak sağlayacaklardır. Bu doğrultuda konum bilgilerinizi çağrı merkezimize net bir şekilde iletmeniz gerekmektedir. Çünkü çağrı merkezimizde bulunan ekip arkadaşlarımız sizin konumunuza en yakın olan şubemizden anında özel ambulans yollayarak hızlı bir şekilde oraya intikal edeceklerdir. Hastanın durumuna göre de ilk yardım ve yaşam desteği hatta talep ederseniz belli bir miktar ücret karşılığında ambulans doktoru dahi gönderilmektedir. Yola çıkan ekibimiz direkt olarak hastanızı bulunduğu yerden alıp en yakın sağlık kuruluşuna götürecektir. İlk yardım müdahalesi ve klinik durum hakkında bilgilendirme ise tamamen ambulans ekibimize ait bir uygulama olarak dikkat çekmektedir.

Kartal Kara Ambulans Hizmeti

Kartal özel ambulans hizmeti verilirken en önemli husus uydular yoluyla Küresel Konumlama Sistemi (GPS) ile ambulanslarımız sürekli olarak takip edilmektedir. Bu sebepten ötürü de ambulansın hangi konumdan giderse daha hızlı bir şekilde gidebileceği ya da hangi yolun daha az trafik barındırdığı gibi işlemler GPS sayesinde ambulans ekiplerimize bildirilmektedir. Hastaya birinci yoldan müdahale eden ekiplerimizin en temel gayesi hastayı oldukça konforlu ve güvenli bir şekilde en yakında bulunan sağlık merkezine götürmektir. Tetasaglik.com adresinde bulunan çağrı numaramız sayesinde bize oldukça hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kesintisiz bir şekilde kara ambulans hizmeti bulunan firmamızda konumunuza en yakın mesafedeki ambulansımızı hemen size ulaştırmaktayız. Çağrı merkezimizde bulunan ekiplerimiz sayesinde yönlendirilen ambulans ekibimiz en doğru yere en hızlı şekilde giderek hastayı istenilen yerden alıp istenilen yere götürmektedirler.

Kartal Özel Ambulans İle Sağlık Hizmet Desteği

Bazı hastalarımızın sağlık hizmeti almadan seyahat edememek gibi sorunları bulunmaktadır. Bu tip hastalarımıza ambulans ekiplerimiz sağlık hizmet desteği vermektedir. Hem konforlu bir hem de güvenli bir şekilde hastalarınıza eşlik ederek sağlık merkezine kadar ambulansla götürülmektedir. Bu seyahat süreleri boyunca özellikle durumu ağır olan hastalarımıza son model ve son teknoloji ürünler ile donatılmış ambulanslarımızda yaşam desteği verilmektedir. Bu doğrultuda özellikle bir ya da birden fazla sağlık personelimiz hastanızın durumuna göre ona eşlik edecektir. Bu sebepten ötürü de Tetasaglik.com adresine ulaşıp Kartal özel ambulans hizmeti istediğiniz zaman özellikle hastanızın durumunun çağrı merkezimizde bulunan ekiplerimize net bir şekilde anlatılması gerekmektedir. Eğer bu konuda bir anlaşmazlık olmazsa hastanız oldukça güvenli bir şekilde bulunduğu konumdan en yakın sağlık merkezine götürülmektedir.

Kartal’da Yapılan Organizasyonlara Sağlık Hizmeti

Şantiye, Fabrika, Otel, Çeşitli organizasyonlar; dizi, film, toplantı vb. uygulamalar ve etkinliklerde de Kartal özel ambulans hizmeti bulunmaktadır. Bu tip organizasyonlarda da sağlık sorunu yaşayabilecek hastalar bulunmaktadır. Bunun önlemini öncesinden almak oldukça yararlı olacaktır. Bu noktada Tetasaglik.com adresinden özel ambulans hizmeti talebinde bulunan çeşitli kurum ve kuruluşlar da bulunmaktadır. Özellikle stadyumlarda ya da konserlerde bu istek çok fazla gelmektedir. Toplu organizasyonların bulunduğu her yerde bir sağlık hizmeti ihtiyacı da bulunmaktadır. Bunun yanında dizi ya da film setlerinde de olayın akışına göre ambulansa ihtiyaç olabilmektedir. İşte bu tip durumların tamamında Kartal özel ambulans hizmeti faaliyettedir ve sizlere kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Ambulans Hizmetleriniz Nelerdir?

Tetasaglik.com adresi olarak birçok ambulans hizmetimiz bulunmaktadır. Bunlara bakacak olursak:

  • Acil Ambulans Hizmeti
  • Ambulans Kiralama
  • Hasta Nakil Hizmeti
  • Organizasyonlarda Ambulans Hizmeti
  • Nakil Organ Taşıma
  • Cenaze Hizmetleri
  • Evde Bakım Hizmeti

Şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Bu hizmetlerin tamamı Kartal özel ambulans hizmeti olarak faaliyettedir.

Şehir Dışına Hasta Nakil İşlemi Yapılıyor Mu?

Kartal özel ambulans hizmeti içerisinde yalnızca Kartal semti ya da Kartal’a yakın semtlere değil tüm şehirlere ücreti karşılığında hasta nakil işlemleri yapılmaktadır. Hastanın tıbbi durumu uygunsa kara yoluyla direkt olarak nakil işlemi yapılmaktadır.

İlk Yardım Hizmeti Ambulanslarda Yapılıyor Mu?

Alanında uzman ve detaylı eğitim almış ambulanstaki sağlık personellerimiz ilk yardım ihtiyacı olan tüm hastalara direkt olarak ilk yardım yapmaktadırlar. Alanlarında uzman oldukları için sağlık personellerimiz bu hizmeti direkt olarak gerçekleştirmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMETLERİMİZ

Teta Sağlık Kabini

Feyzullah Mahallesi Tarla Sokak No:12/A Maltepe İstanbul

bizi arayın

ACİL DURUMLAR İÇİN İLETİŞİM HATTI