Beykoz Evde Sağlık Hizmetleri

Beykoz evde sağlık hizmetleri, yaşlı ya da bakıma muhtaç olan kişiler, yaşadıkları ev ortamı içerisinde bakım, tedavi ya da çeşitli hizmetlerinin karşılanmakta olduğu hizmetler olarak karşımıza çıkabilmektedir. Böylece yaşlı ya da hasta olan kişiler yorulmadan ev içerisinde rahat bir tedavi alabilir. Sizde teta sağlık merkezi üzerinden Beykoz evde sağlık hizmetleri alabilirsiniz.

Beykoz Evde Enjeksiyon

Enjeksiyon ihtiyacı bulunan hastalar, bazı durumlar içerisinde hastaneye gitmesi oldukça zor bir durum olarak karşımıza çıkabilmektedir. Bu gibi durumlarda ise Beykoz evde enjeksiyon hizmetleri edinerek oldukça kolay bir şekilde tedavi işlemleri gerçekleştirilebilir. Böylece çok daha kolay olarak sağlık hizmetleri evde sağlanabilir.

Beykoz Evde Serum Takma

Bazı hastalık durumları içerisinde, hızlı bir şekilde tedavi sağlama amaçlarından ötürü de Beykoz evde serum takma hizmetlerinden faydalanmak gerekir. Bu nedenle de  siz de ev içerisinde hastalara serum taktırmak için teta sağlık merkezimiz üzerinden iletişime geçebilir ve aktif bir sağlık hizmeti edinebilme şansı yakalayabilirsiniz.

Beykoz Evde Pansuman

Bireyin vücudunun içerisinde bir yara olması durumunda, pansuman ya da yara bakımlarının sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi amaçları ile Beykoz evde pansuman hizmetlerinden aktif bir şekilde yararlanılabilmektedir. Bu sayede insanlar evde kolay bir şekilde yaralarını tedavi edebilir ve hızlı bir şekilde iyileşme süreçlerinden yararlanabilirler.

Beykoz Evde Sağlık

Evde sağlık birimleri tarafından verilmekte olan hizmetlerde, hasta olan bireylerin tıbbi geçmişlerine göre gerekli hizmetler sağlanarak kullanılan ilaçlar ya da verilecek hizmetler ile alakalı olarak gerekli uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Bu anlamda Beykoz evde sağlık hizmetleri sağlanmakta olan teta sağlık merkezimiz üzerinden de detaylı bir şekilde iletişim kurarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Beykoz Evde Hasta Bakımı

Bakıma muhtaç olan hastaların faydalanmakta olan hizmetler arasında yer almakta olan Beykoz evde hasta bakımı, oldukça emek gerektiren tıbbi işlemler içerisinde yer alır. Bakıma muhtaç hastaların günlük olarak uygulanması gereken tıbbi işlemler, bu hizmet üzerinden gerçekleştirilerek iyileşme sürecinin çok daha iyi bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olunmaktadır.

Beykoz Evde Şeker Ölçümü

Şeker hastası olarak yer almakta olan hastaların, belirli rutin günler içerisinde şeker ölçümü gerçekleştirmesi gerekir. Ancak hastaneye gidecek durumu olan kişilerde ise, Beykoz evde şeker ölçümü hizmetleri edinerek bu işlemlerin çok daha kolay bir şekilde gerçekleşmesi sağlanır. Böylece şeker hastalığı ile alakalı durumlar kolay bir şekilde tespit edilebilir.

Beykoz Evde Tansiyon Ölçümü

Tansiyon hastası bulunan ve hastaneye gitme ile alakalı belli rahatsızlığı bulunan hastaların, Beykoz evde tansiyon ölçümü hizmetleri ile beraber oldukça kolay bir şekilde tedavi işlemleri edinebilmektedirler. Bu şekilde evde tansiyon ölçümü hizmetleri edinmek için siz de teta sağlık merkezi üzerinde bilgi alabilirsiniz.

Beykoz Evde Kan Tahlili

Kan tahlili, birçok hastalığın tespiti ve buna göre doğru tedavilerin uygulanabilmesi hususunda oldukça önemli unsurlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu şekilde çeşitli rahatsızlıkları bulunan ve bunları tespit etmek isteyen bireyler ise, Beykoz evde kan tahlili hizmetlerinden faydalanarak kolay bir şekilde kan alım hizmetlerinden faydalanabilmektedir.

Beykoz Evde Kan Grubu Bakılması

Kan grubu, ehliyet ya da bazı belgeler adına istenmesi oldukça önemli unsurlar olması haricinde, herhangi bir acil durumda kan alıp verebilme için de bilinmesi gereken şeylerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak bu işlemleri Beykoz evde kan grubu bakılması hizmetleri ile beraber oturduğunuz alanda kolay bir şekilde verilerek tespitlerinin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Beykoz Evde Gebelik Testi

Aileler, gebe kalıp kalmama durumunda idrar testleri yapıyor olsa da, en doğru sonucu verecek olan işlemler gebelik ile alakalı kan testleri olabilmektedir. Bu anlamda da gebelik testlerinin doğru bir şekilde sonuç vermesi adına Beykoz evde gebelik testi hizmetlerinden faydalanabilir, hamile kalıp kalmamanız ile alakalı en doğru sonuçları elde edebilirsiniz.

Beykoz Evde Yara Bakımı

Herhangi bir açık yara yaşanması durumunda, hastaneye gidecek kadar durumunuzun olmaması muhtemel yaşanabilecek olaylar arasında yer alabilir. Böyle bir durum oluştuğunda ise, Beykoz evde yara bakımı sağlayarak oldukça kolay bir tedavi işlemleri sağlanması mümkündür. Böyle bir durumda Beykoz evde yara bakımı işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Beykoz Evde Dikiş Atma  Alma

Bazı durumlar içerisinde dikiş atılması ya da atılan dikişlerin alınması gibi tıbbi işlemler ihtiyacı duyulmaktadır. Ancak yürümekte zorluk çeken ve bununla alakalı sorunları bulunan hastalar ise, Beykoz evde dikiş atma alma hizmetlerimizden faydalanarak hızlı bir şekilde sağlık çözümlerinden faydalanma işlemlerini en iyi şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Beykoz Evde Sonda Takma Çıkarma

Sonda takma ve çıkarma işlemler, hastane içerisinde oldukça zor süreçler arasında yer alan tıbbi müdahalelerden birisi olabilmektedir. Bu nedenle insanlar bu işlemleri Beykoz evde sonda takma çıkarma hizmetleri ile beraber oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirme imkanı bulabilir. Siz de teta sağlık merkezleri ile sonda takma çıkarma işlemleri ile alakalı hızlı çözümler bulabilirsiniz.

Beykoz Evde Hemoglobin Ölçümü

Hemoglobin, herhangi bir hastalığın tespiti adına belli rutinler ile ölçülmesi gereken belirli testler arasında yer alabilmektedir. Bu nedenle siz de Beykoz evde hemoglobin ölçümü işlemleri ile yaşlı ve bakıma muhtaç hastaların tedavi süreçlerinin daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmesine en iyi şekilde yardımcı olabilirsiniz.

Beykoz Evde Küçük Cerrahi Müdahale

Bazı durumlar içerisinde küçük cerrahi müdahaleler gerekebilmektedir. Ancak hasta ve bakıma muhtaç hastaların, hastaneye giderek çok daha fazla yorulmasını önlemek adına Beykoz evde küçük cerrahi müdahale hizmetlerinden faydalanmak çok daha doğru işlemlerden birisi olabilmektedir. Siz de teta sağlık merkezi üzerinden evde küçük cerrahi müdahaleler için sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Beykoz Evde Kulak Yıkama

Kulak yıkama, işitme ve kulak hastalıkları ile alakalı olarak yapılması gereken sağlık işlemleri arasında yer almaktadır. Ancak hastaneye gidecek fiziksel yetkinlikleri bulunmayan hastalara özel olarak ise Beykoz evde kulak yıkama hizmetleri de aktif bir şekilde sağlanabilmektedir.

Beykoz Evde Lavman

Lavman işlemleri, kolay bir işlem olarak gözükse de, hemşirelerin ya da sağlık ile alakalı olarak yer alan uzmanların sağlaması çok daha doğru bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun gibi durumlar adına Beykoz evde lavman hizmetleri ile hızlı ve etkili bir tedavi hizmeti alabilmek de olabildiğinde mümkün olabilmektedir. Siz de bu gibi sağlık hizmetlerini edinmek için teta sağlık hizmetleri üzerinden iletişime geçebilirsiniz:

Beykoz Evde PRP Uygulaması

Yüz sağlığı ile alakalı oldukça önemli hizmetlerden birisi olan evde prp uygulaması, Beykoz evde prp uygulaması ile de çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Böylece çok daha sağlıklı ve pürüzsüz sağlanan bu işlemler ile yüzünüz yenilenerek çok daha canlı bir görünüm içerisinde yer alabilecektir.

Beykoz Evde Glutatyon Tedavisi

Glutatyon tedavisi, içerisinde birçok vitamin ve enzimlerin barındırılmakta olduğu, oldukça önemli tedavilerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle de insanlar Beykoz evde glutatyon tedavisi hizmetlerinden faydalanarak çok daha sağlıklı bir hayat elde edebilmektedir. Siz de bu hizmeti edinmek için teta sağlık merkezimiz üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Ameliyattan sonra bakıma ihtiyacı olana, akciğer ve solunum hastalarına, diyabetli kişilere, felçli kişilere, nörolojik hastalara, oksijen tedavisi gereken hastalara, tümörlü veya kanser kişilere, yeni doğan bebekler ve annelerine sağlığa muhtaç yaşlı ve engellileri kapsamaktadır.

Evde sağlık hizmetinde ihtiyaç halindeki kişi daha rahat ve daha özgür olacaktır. Ev ve kendi tanıdık ortamı olduğundan süreç daha kolay ilerler. Evde sağlık hizmeti sayesinde hasta daha hijyenik ortamda olacaktır. Hasta kendi kuralları etrafında yol izleyecektir. Banyo vb. ihtiyaçlarını daha rahat karşılayabilmekte olacaktır.

Evde bakım hizmetinde gereken tüm işlemleri sağlık personelleri tarafından evde yapılmaktadır.

Personel seçim zamanında hayatını sağlığa adamış, ilgili bölümlerden diploması olan çalışma tecrübesi bulunan kişileri tercih edip, sabıka kaydı ve referans kontrolü olan biçimde personel tercihi yapılmaktadır.

Beklenmedik bazı durumlar olabilir. Bu durumlarda 112 acil aranmalıdır. İlk yardımı yapacak ekip daha çabuk ulaşım sağlayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMETLERİMİZ

Teta Sağlık Kabini

Feyzullah Mahallesi Tarla Sokak No:12/A Maltepe İstanbul

bizi arayın

ACİL DURUMLAR İÇİN İLETİŞİM HATTI