Çekmeköy Evde Sağlık Hizmetleri

Çekmeköy evde sağlık hizmetleri, son zamanlar içerisinde oldukça fazla popüler olan, hasta ya da bakıma muhtaç olan kişilerin sağlık hizmetlerinin, eve gitmesine gerek kalmadan sağlanmakta olan işlemler olarak adlandırılabilir. Böylece hasta daha fazla yorulmadan kolay bir şekilde, ev gibi rahat bir ortamda sağlık hizmetlerini çok daha kaliteli olarak edinme şansı bulabilecektir.

Çekmeköy Evde Enjeksiyon

Enjeksiyon işlemleri, genel olarak bazı kişiler için oldukça endişe verici ve korkutucu işlemler arasında yer alabilmekte. Bundan ötürü de direkt ev içerisinde bu hizmeti almak adına Çekmeköy evde enjeksiyon hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Çekmeköy Evde Serum Takma

Çekmeköy evde serum takma. Belli bir boyunca kalan ve bazı hastalıklar için kullanılan iğne türleri arasında yer almaktadır. Bu şekilde hastalıklar çok daha hızlı bir şekilde iyileşme göstermektedir. Evde verilen serum hizmetleri ise, yaşlı olan kişilerin rahat bir şekilde tedavilerinin yürütülmesi konusunda büyük bir oranda katkı sağlar.

Çekmeköy Evde Pansuman

Belli bir yara ya da ameliyat durumları içerisinde pansuman yapılma ihtiyacı duyulmaktadır. Bu şekilde yapılan işlemler ile beraber, insanların yaraları çok daha kısa bir süre içerisinde iyileşme özelliği gösterir. Ancak Çekmeköy evde pansuman hizmetleri ile beraber teta sağlık merkezi üzerinden hastaneye gitmeden de bu sağlık koşullarından faydalanma şansına erişebilirsiniz.

Çekmeköy Evde Sağlık

Çekmeköy evde sağlık, ev içerisinde bakıma muhtaç kişilerin gerekli tüm sağlık işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlar. Uzman bir hekim ya da hemşire yardımı ile edinilmekte olan bu hizmet sayesinde, ev gibi rahat bir ortamda hastanın her türlü hastalığı hakkında gerekli tedaviler uygulanabilmektedir.

Çekmeköy Evde Hasta Bakımı

Çekmeköy evde hasta bakımı, yaşlı ya da felç durumlarında olan hastalar için, gerekli tüm bakım işlemlerinin sağlanarak sağlığının normal bir şekilde ilerlemesini sağlama amaçlı olarak sağlanan hizmetler arasındadır. Bu şekilde hastanın herhangi bir rahatsızlığı durumunda hızlı bir şekilde önlem alınarak olası bir tehlikenin de önüne geçilmiş olur.

Çekmeköy Evde Şeker Ölçümü

Şeker hastası olan kişilerin, belli bir zaman içerisinde şeker kontrollerini sağlaması gerekmektedir. Özellikle bu hastalık yaşı ilerlemekte olan bir kişide ise, çok daha sorun oluşturabilecek koşullara sebebiyet verir. Bu nedenle Çekmeköy evde şeker ölçümü hizmetleri ile hastalık ile alakalı tespitler ve tedaviler daha sağlıklı olarak uygulanmaktadır.

Çekmeköy Evde Tansiyon Ölçümü

Tansiyon hastalıkları, oldukça riskli ve gerekli sağlık önlemlerinin alınması gereken bir rahatsızlık olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda gerekli önlemlerin, daha rahat bir ortam içerisinde alınması adına Çekmeköy evde tansiyon ölçümü hizmetlerini teta sağlık merkezimiz üzerinden bilgi alarak uygulama şansına sahipsiniz.

Çekmeköy Evde Kan Tahlili

Kan tahlili, birçok hastalığın tespit edilmesi için kullanılan tedavi yöntemlerinden birisidir. Her yaş için oluşabilecek hastalıkların erkenden tespitinin gerçekleştirilmesi adına kan tahlili yapılmalıdır. Bu tür rutin kontrollerin ise Çekmeköy evde kan tahlili üzerinden gerçekleştirilerek çok daha kolay bir şekilde sağlanması mümkün olan işlemler arasında yer alır.

Çekmeköy Evde Kan Grubu Bakılması

Kan grubu, birçok kimlik işlemlerinde ya da kan alışverişi hususlarında bilinmesi gereken önemli konular arasında yer alır. Bu nedenle hızlı bir şekilde Çekmeköy evde kan grubu bakılması hizmetlerinden teta sağlık merkezimiz üzerinden faydalanarak siz de hangi kan grubuna ait olduğunuz hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Çekmeköy Evde Gebelik Testi

Gebelik testi, gebelik bekleyen ya da beklemeyen kişiler adına önemli süreçlerden birisidir. Bu gebeliğin erken bir şekilde tespit edilmesi, bundan sonra atılacak adımlarda oldukça büyük bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle sizde Çekmeköy evde gebelik testi işlemleri gerçekleştirerek gebelik ile alakalı detaylı bir bilgi edinme şansı bulabilirsiniz.

Çekmeköy Evde Yara Bakımı

Yaraların bakımı, iyileşmesi ya da iltihap kapması gibi durumlar ile alakalı gerekli işlemlerin sağlanması konusunda oldukça önemli tedavi çeşitleri arasında yer alır. Bu şekilde yapılan bakımlar ile yaraların sağlık durumu çok daha iyi bir şekilde tedavi süreci yaşamış olacaktır. Siz de Çekmeköy evde yara bakımı hizmeti edinerek yaralarınızın gerekli pansuman işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Çekmeköy Evde Dikiş Atma Alma

Dikiş atma ya da dikiş alma gibi süreçler, insanların bazı zamanlarda hastane içerisinde gerçekleştirmek istemediği sağlık müdahaleleri arasında yer alabilmektedir. Bu nedenle de Çekmeköy evde dikiş atma alma hizmetlerinden faydalanarak dikiş ile alakalı gerekli müdahalelerin çok daha kolay bir şekilde gerçekleşmesi sağlanabilir.

Çekmeköy Evde Sonda Takma Çıkarma

Sonda işlemleri, birçok kişinin çekinceli olarak yaklaştığı ve kalabalık bir hastane ortamı içerisinde oldukça fazla sorun oluşturabilecek tıbbi işlemlerden biridir. Bu nedenle de Çekmeköy evde sonra takma çıkarma işlemleri gerçekleştirerek çok daha kolay bir sağlık hizmeti alımı sağlanabilmektedir. Siz de bu tür işlemler için teta sağlık merkezimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Çekmeköy Evde Hemoglobin Ölçümü

Hemoglobin, kan içerisinde yer alan oksijen seviyelerini ölçerek herhangi bir rahatsızlığın olup olmadığı konusunda gerekli bilgilendirmeler sağlamaktadır. Belli bir rutin çerçevesinde ölçümlerin gerçekleştirilmesi gereken bu sağlık hizmeti, Çekmeköy evde hemoglobin ölçümü ile kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir.

Çekmeköy Evde Küçük Cerrahi Müdahale

Küçük cerrahi müdahaleler adına bazen insanlar hastaneye gerek duymamaktadır. Ancak bu müdahalelerin sağlanamaması durumlarında ise, ileride çok daha büyük sağlık problemleri ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Rahat bir ortam içerisinde, hızlı bir şekilde Çekmeköy evde küçük cerrahi müdahale hizmetleri edinerek, sizde tüm sağlık sorunlarınıza kısa bir şekilde tedavi işlemleri sağlama imkanı bulabilirsiniz.

Çekmeköy Evde Kulak Yıkama

Kulak yıkama işlemleri, son zamanlar içerisinde oldukça popüler bir hale gelmekte olan sağlık hizmetlerinden biridir. Bu şekilde işitsel olarak kulak sağlığı sorunlarının önüne geçilen bu hizmetler, Çekmeköy evde kulak yıkama işlemleri ile teta sağlık merkezimizle iletişime geçip hızlı bir şekilde çözüm bulunabilir.

Çekmeköy Evde Lavman

Lavman, bazı insanların ev içerisinde çok daha kolay bir şekilde sağlamış olduğu tedavi yöntemlerinden birisi olsa da, kontrollerin ve doğru bir şekilde uygulanmanın olmadığı durumlarda ise, bazı sağlık sorunlarına da sebebiyet verebilmektedir. Bu anlamda çok daha doğru bir sağlık hizmeti edinebilmek için Çekmeköy evde lavman işlemleri adına iletişim kurabilirsiniz.

Çekmeköy Evde PRP Uygulaması

Prp işlemleri, yüzün yenilerek cildin çok daha sağlıklı bir hale gelmesi için birçok kişinin faydalandığı yeni nesil sağlık hizmetlerinden birisidir. Oldukça kolay bir şekilde uygulanan bu hizmetleri, Çekmeköy evde prp uygulaması ile sizde çok kolay bir erişim elde edebilirsiniz. Teta sağlık merkezimiz üzerinden prp uygulaması edinmek için telefon numaramız ya da sağlık merkezimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çekmeköy Evde Glutatyon Tedavisi

Glutatyon tedavisi, hastalıklar karşısında size bağışıklık sağlayarak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşamınıza devam etmenizi sağlayan önemli işlemler arasında yer alır. Çekmeköy evde glutatyon tedavisi edinerek siz de vitamin ve mineral gibi birçok sağlıklı işlemleri edinebilir ve daha sağlıklı bir hale gelebilirsiniz.

Yoğun bir bakıma ihtiyaç duyulan hastalar, sonrasında tedavilerine evden devam edilmesi durumunda, yatalak olan hastalar veya yaşı ileride olan bireylerin ihtiyaçlarına göre evde doktor hizmetlerinden faydalanabilirler.

Evde doktor hizmetlerinde, cihazların ve yatak tedariki, tüm tıbbi malzemeleri içerisinde bulundurmaktadır. Hastanın durumu aktif olarak izlendiğinden kaynaklı pozitif ayrımcılık olarak önemli bir hizmettir.

Evde sağlık hizmetinde ihtiyaç halindeki kişi daha rahat ve daha özgür olacaktır. Ev ve kendi tanıdık ortamı olduğundan süreç daha kolay ilerler. Evde sağlık hizmeti sayesinde hasta daha hijyenik ortamda olacaktır. Hasta kendi kuralları etrafında yol izleyecektir. Banyo vb. ihtiyaçlarını daha rahat karşılayabilmekte olacaktır.

Hastanın bünyesi zayıf olduğundan kaynaklı hijyene özel olarak dikkat edilmektedir. Bunun yanı sıra personellerimiz kişisel temizliklerine de önem göstermektedirler.

Evde bakım hizmeti 7 gün 24 saat olarak her vakit yapılmaktadır. Bu sebeple acil durumlarda olası riski de daha fazla düşürmüş olmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMETLERİMİZ

Teta Sağlık Kabini

Feyzullah Mahallesi Tarla Sokak No:12/A Maltepe İstanbul

bizi arayın

ACİL DURUMLAR İÇİN İLETİŞİM HATTI