Maltepe Özel Ambulans

Maltepe özel ambulans hizmeti uzman ekibimiz ve profesyonel saha ekibimiz sayesinde oldukça kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Sağlık sorunları sebebiyle özel bir ambulansa ihtiyacı olan hastaların ikamet ettikleri yerden en yakın sağlık kuruluşuna gitmelerine ya da tam tersi başka bir yere gitmelerine yardımcı olmaktayız. Tetasaglik.com adresinden bize kolaylıkla ulaşarak gitmek istediğiniz yeri çağrı merkezimizde bulunan çağrı ekibimize iletebilir ve bunun dışında aklınıza takılan her türlü soruyu onlara sorabilirsiniz. Uzman personellerimiz ve sağlık ekiplerimiz sayesinde hastalarınızın nakil işlemlerini kolayca gerçekleştirmenin yanında bu nakil işlemlerini uygun fiyat çerçevesinde yapıyoruz. Son teknoloji sağlık ürünleri ile donatılmış olan özel ambulanslarımız sayesinde sizler de konforlu bir ambulans deneyimi yaşayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim adımıza oldukça önemlidir. Maltepe özel ambulans hizmeti verirken yegâne amacımız sizlerin sağlıklı, rahat, güvenli ve konforlu bir şekilde gitmek istediğiniz sağlık merkezine rahatlıkla gidebilmeniz. Hemen “0544 748 30 57” telefon numarasını arayarak bizlere ulaşabilir ve birinci kalite özel ambulans hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Maltepe Özel Ambulans Hizmetleri Nelerdir?

Tetasaglik.com adresinde birden çok hizmet verilmektedir. Verilen bu hizmetler hem farklı alanlardan hem de oldukça kapsamlıdır. Almak istediğiniz hizmeti çağrı merkezimize detaylı bir şekilde ileterek bu hizmetlerin hangisinden yararlanmak istediğinizi belirleyebilirsiniz. Maltepe özel ambulans hizmeti içerisinde hangi hizmetler olduğuna bakacak olursak:

 • Hastaneden eve hasta nakil hizmeti
 • Evden hastaneye hasta nakil hizmeti
 • Şehirlerarası özel ambulans hizmeti
 • Evden eve hasta nakil hizmeti
 • Özel ambulans hizmeti
 • Evden yaşlı bakım merkezlerine hasta nakil hizmeti
 • Acil servise ambulans ile hasta götürülmesi hizmeti
 • Şehir içi ambulans hizmeti
 • Organizasyonlarda ambulans hizmeti
 • Dizi – film çekimlerinde ambulans hizmeti

Şeklinde oldukça detaylı bir tablo karşımıza çıkmaktadır. Bu doğrultuda istediğiniz her hizmetten rahatlıkla yararlanabileceğinizi unutmayın. Uzman ekiplerimiz sayesinde oldukça güvenilir bir şekilde verdiğimiz bu hizmetler tamamen sizin sağlığınız ön planda tutularak verilmektedir. 7 gün 24 saat boyunca açık olan canlı destek hattımız sayesinde bize istediğiniz her an ulaşabilir ve Maltepe özel ambulans hizmeti alabilirsiniz.

Maltepe Özel Ambulans Hizmeti Fiyatları

Maltepe özel ambulans hizmeti olabildiğince uygun fiyatlar çerçevesinde oluşturulmaktadır. Özel ambulans hizmetlerinin en temel mantığı elbette bir noktada gibi taksi gibi çalışmaktır. Bu doğrultuda hizmetlerimizi tamamen km başına ücret şeklinde belirliyoruz. Elbette gitmek istediğiniz yerler değişebileceği için net bir şey söylemek mümkün değildir. Bu doğrultuda özellikle dikkat edilmesi gereken husus bazı hizmetlerin ek ücrete tabi olacağıdır. Mesela hastanın durumunun acil olduğu anlarda ambulansımızın içerisinde isteğiniz dâhilinde alanında uzman bir hekim eklenmektedir. Elbette bu durum da belli bir ücret dâhilinde olmaktadır. Bu sebepten ötürü de çağrı merkezimizde çalışan uzman ekiplerimizi arayarak ücret konusunda daha detaylı bir bilgi alabilir ve bu doğrultuda hareket edebilirsiniz.

Maltepe Özel Ambulans Hangi Hastanelere Gitmektedir?

Maltepe özel ambulans hizmeti İstanbul’un Maltepe semtinin içerisinde yer alan hemen hemen bütün hastanelere gitmektedir. Ancak bu hususta anlaşmalı olduğumuz bazı hastanelerde bulunmaktadır. Evinize en yakın olanın hangisi olduğunu tespit ederek çağrı merkezimize bu şekilde ulaşabilirsiniz. Tetasaglik.com adresinin hangi hastanelere hizmet verdiğine bakacak olursak:

 • Anadolu Hiperbarik Oksijen
 • Bahadır Erdoğdu Engelliler Rehabilitasyon Merkezi
 • Denge Tıp Merkezi
 • Marmara Hastanesi
 • Süreyyapaşa Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
 • İbni Sina Tıp Merkezi
 • İmpladent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
 • Maltepe Hayat Diyaliz Merkezi
 • Meslek Hastalıkları Hastanesi
 • Maltepe Devlet Hastanesi
 • T.C. Maltepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Hastaneden Taburcu Olurken Eşyalarımızı Ambulansın İçerisinde Alabilir Misiniz?

Eğer hastamızı ve sağlık personellerimizi sıkıntıya sokmayacak bir şekilde yani onlar adına bir engel teşkil etmeyecek şekilde eşyalarınız varsa elbette ambulansın içerisine eşya alımı yapılabilmektedir.

Asansör Olmayan Binalardan Nasıl Hasta İndirme – Çıkarma Yapılmaktadır?

Ambulanslarımız içerisinde gelen alanında uzman sağlık personellerimiz hastamızı sarsmadan direkt olarak merdivenlerden sedye yardımıyla indirme – çıkarma yapmaktadırlar. Yaptığımız her işlemi hastanın sağlığını düşünerek yapıyoruz.

Ekipmanlarınız Sağlık Bakanlığının Prosedürlerine Uygun Mu?

Ekipmanlarımız, personellerimiz ve araçlarımız Sağlık Bakanlığının bütün prosedürlerine uymaktadır. Ruhsatımızı aldığımız Sağlık Bakanlığı tarafından sürekli denetleme yapılmasının yanı sıra hijyen açısından da sürekli olarak ekipmanlarımızı yeniliyor ve sizlerin sağlığını her zaman için en öncelikli işlem olarak görüyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMETLERİMİZ

Teta Sağlık Kabini

Feyzullah Mahallesi Tarla Sokak No:12/A Maltepe İstanbul

bizi arayın

ACİL DURUMLAR İÇİN İLETİŞİM HATTI