İstanbul Evde Doktor Hizmeti

İstanbul bölgesinde Evde doktor hizmeti, evden çıkacak durumu olmayan, yaşlı ya da yatağa bağımlı olan kişilerin, farklı branşlarda yer alan doktorlar tarafından sağlanan sağlık uygulamaları işlemi olarak nitelendirilmektedir.

Tedavi, teşhis ve hastalık takiplerinin sağlanmasına ihtiyaç duyulan durumlar içerisinde, hastaların ev içerisinde daha konforlu olarak muayenelerin gerçekleştirilmesi ve gerektiği durumlar içerisinde tüm sağlık hizmetlerin sağlanması, bu alanda uzman olan hekimler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Hastalar, ev içerisinde ziyaret edilen doktorlar tarafından muayene edilir ve daha sonrasında durum değerlendirmesi gerçekleştirilerek ihtiyaç ve öncelik durumlarına yönelik olarak çözümler üretilir. Herhangi bir risk durumlarında ise, erken bir şekilde önlem alınarak, bu konu ile alakalı daha hassas bir önlem alınacak olmasına dikkat edilir.

Evde Doktor Hizmeti Avantajları Nelerdir?

Evde Doktor Hizmetinin Önemi

Evde yapılan sağlık hizmetlerinde, tıbbi cihazlar ve yatak tedariki, tüm tıbbi donanımların yelpaze içerisinde bulunduğu bir sağlık olanağı sunmaktadır. Hastanın durumunu aktif olarak takip etmekte olan doktorların yer alması, Teta Sağlık evde doktor hizmeti içerisinde yer alan ekibimiz ile, hasta olan bireyin, muayenesi, sağlık durumu ve sonuçları hakkında detaylı analizler gerçekleştirilir.

Evde doktor hizmeti, sağlık durumunu daha iyi hale getirmek için, kendi yaşam alanı içerisinde sağlık ve donanım hizmetlerinin yerine getirilmesidir. Dünya içerisinde sağlanan sağlık hizmetlerinde, önemli bir alanda yer alan evde doktor hizmeti, ülkemizde yer alan belli kanun ve yasalara bağlık olarak, yönetmelik çerçevesinde uygulanmaktadır. Bu hizmetin hastalara, çok daha kaliteli ve sağlıklı olarak verilmesi adına eğitimli biri tarafından verilmesi, hastanın yaşamını kaliteli bir hale getirmek adına önem arz etmektedir.

Evde Doktor Hizmeti Kimler İçindir?

Evde doktor hizmeti almak için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Hastane ya da bir sağlık merkezine gitmek istemeyen ya da ulaşım konusunda sıkıntı çeken tüm bireyler, evde doktor hizmetlerinden sorunsuz bir şekilde faydalanabilmektedir. Özellikle de yoğun bir bakım yapılan hasta, sonrasında tedavilerine evde devam edilmesi durumunda, yatağa bağlı olan hastalar ya da yaşlı bireylerin ihtiyaçlarına yönelik olarak evde doktor hizmetleri sağlanabilmektedir. Bunun haricinde kronik rahatsızlıkların bulunduğu bireyler adına da evde doktor hizmetleri için iletişime geçilebilmektedir.

Evde doktor hizmeti, yalnızca muayene ile sınırlı kalmamaktadır. Birçok doktor, evde sonda değişimi, yara tedavisi, kulak yıkama, PEG hortumu değişimi gibi birçok farklı sağlık hizmeti adına da çağrılabilmektedir. Bu nedenle evde doktor hizmeti almanın herhangi bir yaşı ya da koşulu bulunmamaktadır.

Siz de uygun fiyatlı olarak Teta Sağlık merkezimiz üzerinden evde doktor hizmeti satın almak için bizimle iletişime geçebilir ve sağlık sorunlarınıza çok daha kolay bir şekilde çözüm bulabilirsiniz.