Kadıköy Evde Sağlık Hizmetleri

Kadıköy evde sağlık hizmetleri, sağlık alanında yardım gerektiren ve yürümekte zorlanan hastaların genel olarak daha fazla tercih etmekte olduğu, uzman doktor ve hemşirelerin yardımı ile sağlık hizmetleri alabileceği bir kavram olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu şekilde hastaneye gitmekte zorluk çeken hastaların, tüm sağlık ve bakım ihtiyaçları ev üzerinde gerçekleştirilerek hem daha rahat bir ortam hem de daha sağlıklı bir alan sunulmasına yardımcı olunabilmektedir. Bu alanda hizmetler hakkında siz de bilgi edinmek istiyorsanız, teta sağlık merkezimiz üzerinden bizle iletişime geçme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Hem aile hem de toplumun sağlığını en iyi şekilde koruyup, yaşam kalitelerinde de önemli bir artış sağlanmasında etkisi bulunmakta olan bir yöntem olarak karşımıza çıkan evde sağlık hizmetleri, hastaneye ulaşım konusunda zorluk çekmekte olan hastaların da yaşam kalitesini arttırma amaçlı önemli bir adım atmaktadır.

Kadıköy Evde Enjeksiyon

Kadıköy evde enjeksiyon, uzman hemşireler ile beraber, doktor tarafından reçete edilmiş olan ilaçların, doğru bir forma göre hastanın vücuduna uygulama işlemleri olarak adlandırılabilmektedir. Bu şekilde ev ortamı içerisinde kolay ve de ağrısız bir şekilde enjeksiyon işlemlerinin sağlanmasına da yardımcı olabilmektedir. Bu hizmetler, eve girişe dair yetki almış olan uzman ve de lisansa sahip olan hemşirelerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Siz de bu alanda evde enjeksiyon hizmeti edinmek isterseniz teta sağlık merkezimiz üzerinden bizler ile irtibat kurabilirsiniz.

Kadıköy Evde Serum Takma

Kadıköy evde serum takma, birçok hastalık için oral yani ağız yolu ile alınamayan ilaçların, damar üzerinden beslenmesi sağlanarak hem mama hem de sıvı ihtiyaçlarının karşılanması ev konforu içerisinde gerçekleştirilen tedavi çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu şekilde hastaların hastaneye gitmesine ihtiyaç duyulmadan, ilaç tedavilerini eksizsiz bir ev ortamı içerisinde yapmasını sağlamaktadır. Evde serum takma hizmeti, hem hastanın hastane içerisinde yaşayacağı süreci kısaltır, hem de hasta yakınları için de zaman tasarrufunda oldukça önemli bir husus olarak yer alır.

Kadıköy Evde Pansuman

Herhangi bir yaralanma durumlarında, yaranın daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde iyileşebilmesi adına Kadıköy evde pansuman hizmetleri oldukça büyük bir önem teşkil etmektedir. Bu nedenle yapılacak olan pansumanların, uzman bir hemşire ya da doktor tarafından yapılması gerekir. Ancak bu yaraların daha ağır olması durumunda, hastaneye gitme konusunda çeşitli zorluklar yaşanabilmektedir.

Kadıköy Evde Sağlık

Bireyler, herhangi bir sağlık ile alakalı kötü bir durum yaşadığında, tedavi amaçlı olarak birçok işlemden yararlanmak isteyebilmektedir. Ancak bu işlemler için yaşlı ya da bakıma muhtaç hastaların, hastaneye ulaşımları da oldukça zor olabilmektedir. Bu durumlar ile alakalı olarak Kadıköy evde sağlık hizmetleri edinebilir ve ev ortamı içerisinde hastanın konforunu bozmadan gerekli tedavi süreçlerinin daha iyi bir şekilde sürdürülmesi sağlanır. Böylece hasta hem yorulmaz hem de alınan tedaviler ile çok daha kısa bir süre içerisinde iyileşme süreci içerisinde kendini bulabilir.

Kadıköy Evde Hasta Bakımı

Hasta bakımı, bir uzman hemşirenin de yardımının gerektirmekte olduğu sağlık hizmetleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle Kadıköy evde hasta bakımı olarak yer alan hizmetler içerisinde, yaşlı ve bakıma muhtaç olan hastaların, herhangi bir sağlık sorunu ile alakalı hızlı bir şekilde tedavi uygulanması adına oldukça büyük bir önem teşkil edebilmektedir. Bu şekilde hasta hem çok daha konforlu hem de daha rahat bir ortam içerisinde yorulmayacak, tedavilerini daha etkili bir ortam içerisinde alarak kendini daha iyi hissedebilecektir. Bu alanda hizmet vermekte olan teta sağlık merkez, evde hasta bakımı ile alakalı profesyonel kadrosu ile sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmektedir. Siz de bu alanda ihtiyaçlarınıza yönelik olarak bizimle iletişime geçebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Kadıköy Evde Şeker Ölçümü

Diyabet hastası olarak yer alan kişilerin, belli zaman aralıkları içerisinde rutin olarak şeker ölçümlerinin sağlanması oldukça önemli bir işlem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu alanda gerçekleştirilen şeker ölçümleri ile herhangi bir tehlike durumlarında hızlı bir şekilde müdahale edilebilmektedir. Bu rutin kontrollerin ise, Kadıköy evde şeker ölçümü hizmeti üzerinden uzman bir sağlık çalışanı tarafından sağlanması çok daha iyi ve doğru bir işlem olarak da karşımıza çıkmaktadır. Özellikle yaşlı hastalarda yaşanabilecek diyabet hastalıkları, ilerlemesi durumunda çok daha büyük bir sorun olarak karşımıza çıkmasından ötürü siz de evde şeker ölçümü hizmeti edinebilirsiniz.

Kadıköy Evde Tansiyon Ölçümü

Tansiyon hastalıklarının tedavisi amaçlı olarak ilk öncesinde doğru bir şekilde tanı konulmalıdır. Bu tanının da doğru olarak yer alması için, düzenli ve de doğru bir koşul içerisinde yapılan ölçümler oldukça büyük bir önem teşkil etmektedir. Kan basıncı ölçümü olarak yer alan tansiyon , halk arasında küçük ve de büyük olarak da anılan çeşitlere sahiptir. Yaşın ilerlemesi durumlarında çok daha tehlikeli bir hal alan bu hastalık, belli aralıklar ile ölçülerek gerekli tedavi süreçlerinin de yürütülmesi bakımından büyük bir önem arz edebilmektedir. Siz de Kadıköy evde tansiyon ölçümü hizmetlerinden faydalanarak gerekli tedavi süreçleri sağlamak adına teta sağlık merkezimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Kadıköy Evde Kan Tahlili

Kadıköy evde kan tahlili, oldukça önemli bir sağlık hizmeti olarak yer almaktadır. Evde yatalak durumda olan ve yürüme konusunda zorluk çekmekte olan hastalar adına ev içerisinde kan alımı ve gerekli tetkiklerin yapılıp hasta ve de hekimin ayağına ulaştırılması oldukça büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca hasta için de büyük bir konfor ortamı sağlanması konusunda destek sağlayabilen unsurlardır. Bu sebepten ötürü, evde kan alma hizmetleri sunmakta olan yerler, sağlık alanında oldukça büyük bir yardım ederek halkın sağlık alanındaki büyük bir ihtiyacı karşılar.

Kadıköy Evde Kan Grubu Bakılması

Kadıköy evde kan grubu bakılması, herhangi bir resmi ya da nikah işlemleri için oldukça önemli hizmetlerden birisidir. Yeterli vakti bulunmayan kişiler ise kan grubu hakkında bilgi edinme amaçlı olarak evde kan grubu bakılması ile alakalı olarak hizmetlerden faydalanabilmektedir.

Kadıköy Evde Gebelik Testi

Gebelik ile alakalı gelişmelerin daha iyi bir şekilde sağlanması ve bebeğin sağlığının doğru bir şekilde yürütülmesi amaçlı olarak Kadıköy evde gebelik testi hizmeti alınabilmektedir. Bu şekilde alınan hizmetler ile gebelik testi sonucuna göre hastaların istekleri ve tedavi süreçleri en iyi şekilde yürütülür.

Kadıköy Evde Yara Bakımı

Kadıköy evde yara bakımı hizmeti edinilerek ev ortamı içerisinde hastayı yormadan bu sağlık hizmetinden faydalanma şansına da erişebilir. Sizde evde yara bakımı hizmetleri ile alakalı olarak sorularınızı sorarak detaylı bir şekilde bilgi edinmek isterseniz, teta sağlık merkezi üzerinden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Evde Dikiş Atma Alma

Herhangi bir yara durumunda, hastanın hastaneye gidecek durumu olmamasında, Kadıköy evde dikiş atma alma hizmetlerinden aktif bir şekilde faydalanılabilmektedir. Bu şekilde hastanın çok daha sağlıklı bir şekilde işlem görüp, gerekli tedavi süreçleri sağlanabilir.

Kadıköy Evde Hemoglobin Ölçümü

Hemoglobin, kanda oksijen miktarını ölçmekte olan ve oldukça önemli bir sağlık hizmetidir. Bu şekilde alınan Kadıköy evde hemoglobin ölçümü hizmeti ile herhangi bir hastalığın olup olmaması hususunda gerekli tespitler hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kadıköy Evde Küçük Cerrahi Müdahale

Bazı durumlar ile alakalı olarak cerrahi müdahalelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu şekilde ihtiyaçlar için etkili bir çözüm olarak Kadıköy evde cerrahi müdahale hizmetleri ile, hastanın iyileşmesi daha hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Kadıköy Evde Kulak Yıkama

Kadıköy evde kulak yıkama hizmetleri ile beraber, kulak ve işitme ile alakalı olan rahatsızlıklar çok daha hızlı bir şekilde çözüm bulabilir ve böylelikle hastaların tedavi süreçleri çok daha iyi ve rahat bir şekilde sağlanmasına imkan bulunabilmektedir.

Kadıköy Evde Lavman

Lavman işlemleri, birçok kişi tarafından yapılabilmekte olan bir hizmet olsa da, doğru ve de etkili bir şekilde gerçekleştirilmesine adına Kadıköy evde lavman hizmetleri elde edilebilmektedir. Bu şekilde tedavinin daha doğru bir şekilde gerçekleştirilmesine de yardımcı olunur.

Kadıköy Evde PRP Uygulaması

Kadıköy evde prp uygulaması ile, insanlar yüz sağlığını ve de cilt bakımının etkili bir şekilde uygulanıp, daha güzel bir cilt görüntüsü elde etmek istemektedir. Bu şekilde hizmet sağlayan teta sağlık merkezlerimiz üzerinden sizde evde prp uygulaması hizmeti alabilirsiniz.

Kadıköy Evde Glutatyon Tedavisi

Kadıköy evde glutatyon tedavisi ile, vücudun ihtiyacı olan birçok vitamin ve mineralin sağlanarak, çok daha bağışıklığı kuvvetlendirici ve etkili bir tedavi yöntemi olabilmektedir. Siz de evde glutatyon tedavisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evde sağlık hizmeti, çok çeşitli tıbbi sebepler yüzünden, evde sağlık hizmeti alması gereken bireyler için muayene, tetkik, danışmanlık, tedavi ve diğer işleri yapmaktadır.

Doktor, evde reçete yazabilir. İlaçlar, serum ve benzerleri muayeneyle mümkündür. Gözlem araçları evde değilse, reçete hastanede yazılır.

Sağlık gecikmeye gelmemeli, bu yüzden çabucak başlatılacaktır hizmet.

Evet takabilir. Doktor veya hemşire serum, iğne veya kan alma işlemlerini yapabilmektedir.

Duruma göre değişkenlik göstermesiyle birlikte aynı veya farklı doktor gelebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMETLERİMİZ

Teta Sağlık Kabini

Feyzullah Mahallesi Tarla Sokak No:12/A Maltepe İstanbul

bizi arayın

ACİL DURUMLAR İÇİN İLETİŞİM HATTI