Tuzla Özel Ambulans

Tuzla özel ambulans hizmeti İstanbul’un Tuzla semtinde ve çevresinde bulunan semtler ağırlıklı olmak üzere ancak duruma göre istenilen her yerde faaliyet vermektedir. Yalnızca kara yolu değil aynı zamanda hava yoluyla da özel ambulans hizmeti sunulmaktadır. Bununla birlikte hasta nakil işlemlerinde ve toplu bir şekilde yapılan etkinliklerde de özel ambulans hizmeti sunulmaktadır. Hem Sağlık Bakanlığına bağlı talimatlarına uygun olan arabalarımız son model olma özelliği taşımaktadır. Sağlık Bakanlığının oluşturduğu talimatlara göre ambulans olarak kullanılan arabaların en fazla 5 yaşında olması gerekmektedir. Tetasaglik.com adresinden oldukça kolay bir şekilde istenilen şekilde özel ambulans isteyebilirsiniz. Hem uygun fiyatlara sahip hem kaliteli hem de oldukça güvenilir olan firmamız tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibine sahiptir. Bununla birlikte film ve dizi çekimlerde ya da çeşitli organizasyonlar içinde Tuzla özel ambulans hizmeti verilmektedir. Siz de Tuzla semtinde ya da çevresinde oturuyor ve özel ambulans istiyorsanız hemen “0544 748 30 57” numarasını arayın ve Tetasaglik.com adresinden özel ambulans hizmeti alın.

Tuzla Özel Ambulans İle Güvenilir Hizmetler

Tuzla özel ambulans hizmeti oldukça güvenilirdir. Bunun en büyük sebebi ise Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan bütün yönergelere firmamızın detaylı bir şekilde uyuyor olmasından kaynaklanmaktadır. Bu doğrultuda Tuzla özel ambulans hizmeti kapsamında sizlerin güvenilir bir hizmet alabilmesi adına dikkat edilen hususlara bakacak olursak:

  • Ambulanslarımızın beş yaşından büyük olmaması
  • Acil yardım ve ambulansta müdahale edilebilmesi için gerekli olan bütün tıbbi ekipmanların araçlarımızda bulunması
  • Sağlık Bakanlığı tarafından düzenli olarak ruhsat yenilenmesi yapılması
  • Ambulansta görevli olan sağlık personellerinin alanında uzman ve profesyonel bir kadroya sahip olması
  • Ambulanslarda hijyenin sağlanabilmesi amacıyla sürekli olarak temizlik yapılması

Şeklindedir. Bu hususlara her daim özenle dikkat eden Tetasaglik.com sayesinde en güvenilir özel ambulans hizmetleri kapınıza kadar gelmektedir. Ambulanslarda görevli olan bütün sağlık personellerimiz sürekli olarak eğitim almakta ve bu doğrultuda da kendilerini geliştirerek sizlerin güvenini kazanmaya devam etmektedirler. Bu sayede de hastaların güvenli bir şekilde nakil olması sağlanmaktadır.

Tuzla’da Profesyonel Ambulans Hizmeti!

Tuzla özel ambulans hizmeti için evinize kadar gelen ekiplerimiz sayesinde profesyonel olarak hizmet almak mümkündür. Bu noktada hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet sağlayabilmek adına evinizin konumuna en yakın olan şubemizden sizlere özel ambulans hizmeti veriyoruz. Sağlık personellerimiz ve bunun dışındaki bütün saha ekiplerimiz sürekli olarak eğitimlere katılıp kendilerini daha da profesyonel bir hale getirmek için uğraşmaktadırlar. Hastalarımızın güvenliğini ve konforunu en üst seviyede tutmaya özen göstermenin yanında onların en yakın sağlık merkezine götürülmesi hususunda da oldukça hızlı davranıyoruz. Tetasaglik.com olarak personellerimize devamlı olarak verdiğimiz eğitimler sayesinde hizmet kalitemiz artış göstermektedir. Sizlerin sağlığı bizim için her şeyden önemli olduğu için yaptığımız her hizmeti bu doğrultuda yapmaya çalışıyoruz.

Tuzla’da Kesintisiz Ambulans Hizmeti

İstanbul’un Tuzla semtinde yer alan firmamız bu bölgede yer alan hastalarımıza ve çevre semtlerde oturan hastalarımıza kesinti olmaksızın Tuzla özel ambulans hizmeti sağlamaktadır. Özel ambulans hizmetine ihtiyacınız varsa yapmanız gereken direkt olarak Tetasaglik.com adresine girerek orada bulunan numaramızı tuşlamak olacaktır. Kesintisiz bir şekilde hizmet verdiğimiz için de sürekli olarak aktif bir ambulans trafiğimiz oluşmaktadır. Elbette bu trafik siz değerli hastalarımızın sağlıklarını kurtarmak için bizim adımıza asla bir engel oluşturmamaktadır. Bu doğrultuda da sizleri kesintisiz bir şekilde ve günün istediğiniz her vaktinde sağlık kuruluşlarına güvenli ve konforlu bir şekilde götürüyor olmanın gururunu yaşıyoruz.

Nakil İşleminden Önce Sağlık Belgesi Yüklemek Gerekiyor Mu?

Nakil işlemi yapılacak olan hastanın tıbbi geçmişinin ve rahatsızlığının ne olduğunun tam olarak bilinmesi hasta nakil işlemlerinde oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Bu sebepten ötürü de hastanın sağlık belgelerinin sistemlerimize tam olarak yüklenmesi gerekmektedir.

Mavi Şeritli ve Kırmızı Şeritli Ambulansın Farkı Nedir?

Mavi şeritli ambulanslar durumu stabil olan hastaların nakil işlemlerinde kullanılmaktadır. Bunun yanında kırmızı şeritli ambulanslar ise durumu acil ve oldukça kritik olan hastalarda kullanılmaktadır.

Tetasaglik.com İle Nasıl İletişime Geçebilirim?

İsterseniz sitemizden oluşturacağınız E – Mail yoluyla isterseniz de “0544 748 30 57” numaralı telefondan kolaylıkla iletişim sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMETLERİMİZ

Teta Sağlık Kabini

Feyzullah Mahallesi Tarla Sokak No:12/A Maltepe İstanbul

bizi arayın

ACİL DURUMLAR İÇİN İLETİŞİM HATTI