Çekmeköy Özel Ambulans

Çekmeköy özel ambulans hizmeti oldukça gelişmiş bir yapıya ve özenli bir şekilde hazırlanan sağlık hizmetlerine uygun bir şekilde yapılmaktadır. Her kesimden insana uygun olan ve yüksek kalite, etkili ve tamamen güvenilir bir şekilde hasta nakil işlemlerini gerçekleştirmektedir. Uzman sağlık personellerinin son teknoloji ürünler ile hastalara müdahale etmesi ve bu doğrultuda da ambulanslarımızın tamamen medikal malzemeler ile donanımlı olması ise Tetasaglik.com sayesinde gerçekleşmektedir. Hastalarınızın ve sizlerin memnuniyetleri sağlayabilmek açısından sürekli olarak kendini yenileyen ve bir devinim halinde olan Çekmeköy özel ambulans hizmeti sayesinde sizler de oldukça yüksek bir kaliteye sahip ambulans hizmeti alabilirsiniz. Uluslararası standartlara ve Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan kurallara tamamen uyan bir yapıya sahibiz. Bunu yanında ise tüm amacımız sizlerin sağlığını ve güvenliğini düzgün bir şekilde sağlamaktır. Yüksek kaliteye sahip ambulanslarımız ve uzman ambulans personellerimiz sayesinde oldukça rahat ve profesyonel bir şekilde hasta nakil işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sitemizi ziyaret ederek istediğiniz her konuda daha detaylı bilgi alabilir ve bunun dışında acil durum destek hattımız ile 7 gün 24 saat boyunca çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy Hasta Nakil Hizmeti

Tetasaglik.com bünyesinde sunulan birçok hizmetten bir tanesi olan hasta nakil hizmetleri evden eve, evden hastaneye ya da hastaneden eve olabilmektedir. Hastaların yataklarından alınarak konforlu ve güvenli bir şekilde istenilen yere götürülmesini sağlamak Çekmeköy özel ambulans hizmeti bünyesinde gerçekleşen oldukça kutsal bir görevdir. Tecrübeli ve alanında uzman personellerimiz sayesinde sizlerin güvenliğini ve sağlığını konforlu ambulanslarımızda sağlıyoruz. Eğer hasta nakil hizmeti öncesinde bir ilk yardım müdahalesi yapılması gerekiyorsa profesyonel ekibimiz ile direkt olarak bu müdahaleyi sağlıyor ve gerektiği yerde siz değerli hastalarımız için uygun görülen her türlü müdahaleyi yapıyoruz. Damar yolu açma, hastaya araç içerisinde oksijen ya da serum takılması gibi her türlü işlem tamamen Çekmeköy özel ambulans hizmeti içerisinde yer almaktadır. Sağlık personellerimiz araç içerisinde hastaya sürekli olarak müdahale ederken hastaneye kadar sağlıklı ve güvenli bir şekilde gidebilmesi bizim açımızdan oldukça önemlidir. İstanbul’un Üsküdar semtinde bulunan ve çevre ilçelerde bulunan bütün sağlık kuruluşlarına hastalarınızı özenle taşıyoruz.

Çekmeköy Özel Ambulansın Sunduğu Avantajlar

Çekmeköy özel ambulans hizmeti bünyesinde birçok avantaj barındırmaktadır. Bu avantajları detaylı bir şekilde incelemek gerekirse:

  • İlk müdahalelerin zamanında ve yerinde yapılmasının sağlanması
  • Zamandan tasarruf etmek ve durumu kritik olan hastalarımız için hızlı bir şekilde en yakın sağlık kuruluşlarına götürmek
  • Güvenilir ve oldukça konforlu bir hizmet alınması
  • Acil durum içerisinde normal ambulansların beklenmesinin önüne geçilmesi
  • İstanbul’un yoğun trafiği bulunan yerlerinde daha hızlı bir şekilde hareket edilmesi
  • Şehir içi ya da şehir dışı hasta nakil işlemlerinin yapılması

Şeklinde birçok avantaj sağlamaktadır. Sizler de bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız hemen “0544 748 30 57” numaralı acil durum hattımızı kullanarak Tetasaglik.com adresine ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy Şehirlerarası Özel Ambulans HizmetiÇekmeköy özel ambulans hizmeti yalnızca ilçe içerisinde ya şehir içerisinde ambulans hizmeti vermemektedir. Aynı zamanda şehirlerarası hasta nakil işlemlerini gerçekleştirmektedir. Özellikle Yakın illerde bulunan yani Bursa, Kocaeli ya da Sakarya gibi illerden alınıp hastanın İstanbul’a getirilmesi hızlı ve konforlu bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bunun yanında başka bir sağlık kuruluşuna sevk edilmek istenen ya da hastalığından dolayı nakil yapılmasını istenen her türlü hastamız bize rahatlıkla ulaşarak bu talebini iletebilir ve bu yollar istenilen şehirlerarası nakil işlemi oldukça rahat bir şekilde gerçekleşebilir.

Özel Ambulans Yetki Belgeniz Var Mı?

Çekmeköy özel ambulans hizmeti veren firmamızın Sağlık Bakanlığı tarafından alınmış ruhsatı ve yetki belgesi bulunmaktadır.

Özel Ambulans Hizmeti Tercih Edilirken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekiyor?

Özel ambulans seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı temel hususlar bulunmaktadır. Bunlar:

  • Yetki belgesi olmayan firmanın hiçbir hukuki ya da yasal sorunu bulunmamaktadır. Bu yüzden firmanın gerekirse yetki belgesini isteyin
  • Alanında uzman sağlık personellerine sahip olması
  • Hastanızın güvenilir bir şekilde nakil olacağına emin olmanız

Şeklinde sıralanmaktadır ve Çekmeköy özel ambulans hizmeti alınırken özellikle bu hususlara oldukça dikkat edilmelidir.

Yetki Belgesinin Sahte Olup Olmadığını Nasıl Anlayabilirim?

Günümüzde maalesef sahte belgeler hazırlayan birçok kişi ya da kurum bulunmaktadır. Bir firmanın sahte yetki belgesi olup olmadığını anlamanın en iyi yolu direkt olarak Sağlık Bakanlığını ya da İl Sağlık Müdürlüğünü arayıp firmanın yetki belgesini sorgulamanız olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMETLERİMİZ

Teta Sağlık Kabini

Feyzullah Mahallesi Tarla Sokak No:12/A Maltepe İstanbul

bizi arayın

ACİL DURUMLAR İÇİN İLETİŞİM HATTI