Maltepe Evde Sağlık Hizmetleri

Hastaların ve yürüme konusunda zorluğu bulunan kişilerin sağlık hizmetleri edinmesi için hastaneye gitmesi bazen oldukça zor olabilmektedir. Bu gibi sorunların çözülmesi adına Maltepe evde sağlık hizmetleri üzerinden gerekli destek alınarak hastaneye gitmek yerine evde bu gibi sağlık işlemleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirilir.

Maltepe Evde Enjeksiyon

Enjeksiyon hizmetler, birçok sağlık çalışanı tarafından oldukça kolay bir şekilde sağlanmakta olan sağlık hizmetleri arasında yer almaktadır. Ancak hastane gibi sağlık merkezlerine gitme konusunda zorluk çekmekte olan kişiler için ise Maltepe evde enjeksiyon hizmetleri sağlanabilmektedir. Siz de bu hizmetlerden faydalanmak için teta sağlık merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.

Maltepe Evde Serum Takma

Herhangi bir acil durumda hızlı bir şekilde iyileşme yöntemlerinden birisi, hastanelerde serum takma işlemleri olmaktadır. İlacın doğrudan damardan alınması ile, oldukça iyi bir şekilde tedavi süreci yaşanabilmektedir. Bu anlamda Maltepe evde serum takma işlemleri ile beraber serum takımlarını ev üzerinde çok daha rahat ve hijyenik bir ortam içerisinde gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır.

Maltepe Evde Pansuman

Belli yaraların, çok daha hızlı ve doğru bir şekilde iyileşme göstermesi adına hastanelerde yer alan sağlık çalışanları tarafından pansuman yapılması gerekmektedir. Bunun için ise, hastaneye gidecek durumu olmayan bireyler adına Maltepe evde pansuman hizmetlerinden faydalanmak oldukça önemli olmaktadır. Böylece vücudunuzda yer almakta olan yaraların doğru ve daha sağlıklı bir şekilde iyileşmesini sağlayabilir, herhangi bir iltihap oluşumunun önüne geçebilirsiniz.

Maltepe Evde Sağlık

Evde sağlık işlemleri, bakıma muhtaç ve yaşlı olan hastaların, bir sağlık uzmanı tarafından herhangi bir sağlık probleminin önüne geçilebilmesi adına verilen hizmetler olarak karşımıza çıkabilmektedir. Bu anlamda alınan hizmetler ile, Maltepe evde sağlık gibi işlemler ile çok daha kolay bir şekilde yaşam sürdürülmesi sağlanmaktadır.

Maltepe Evde Hasta Bakımı

Maltepe evde hasta bakımı, bakıma muhtaç olan ve yürüme zorluğu çeken hastaların, hastaneye gitme durumu olmamalarında ev içerisinde gerekli sağlık ve bakım ihtiyaçlarının giderilmekte olduğu bir bakım hizmeti olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle, ev içerisinde sağlık uzmanları tarafından edinilen sağlık bakim hizmetleri, hasta adına oldukça önemlidir.

Maltepe Evde Şeker Ölçümü

Şeker hastaları, hastalığın çok daha ileri bir hal almaması adına yedikleri yemeklerden sonra ufak testler ile beraber gerekli ölçümleri yapması gerekmektedir. Bunun haricinde şeker ölçümleri adına hastanelerden bazı durumlarda destek almalıdır. Bu nedenle, bu hizmetler adına hastaneye gitmek istemeyen bireyler, Maltepe evde şeker ölçümü hizmeti edinerek oldukça kolay bir şekilde kontrolleri sağlayabilmektedir.

Maltepe Evde Tansiyon Ölçümü

Tansiyon hastalıkları, özellikleri yaşı ilerlemekte olan hastalar için büyük bir tehlike oluşturmakta olan rahatsızlıklardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle Maltepe evde tansiyon ölçümü hizmetleri edinerek oldukça kaliteli bir şekilde hizmetlerin sağlanabilmesi de önem taşır. Siz de tansiyon ölçümlerini evde gerçekleştirmek isterseniz, teta sağlık merkezi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Maltepe Evde Kan Tahlili

Kan tahlilleri ile beraberi günlük hayatta yaşadığımız sağlık problemlerinin kolay bir şekilde tespit edilmesine imkan tanınmakta olan önemli bir sağlık işlemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu şekilde hastanelerde gerçekleştirilen kan tahlili hizmetleri, bazı durumlar için oldukça kalabalık olmasından ötürü can sıkıcı olabilir. Bu nedenle de bu işlemleri Maltepe evde kan tahlili ile beraber kolay bir şekilde gerçekleştirmek mümkün olabilmektedir.

Maltepe Evde Kan Grubu Bakılması

Birçok resmi belge ve evraklarda istenen kan grubu belgeleri için, sağlık merkezleri üzerinden kan testi verilmesi gerekmektedir. Bu nedenle de oldukça can sıkıcı bir durum olarak yer almasından ötürü, insanlar Maltepe evde kan grubu bakılması hizmetleri ile ev içerisinde bu sağlık işlemlerin oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirme fırsatı bulabilir.

Maltepe Evde Gebelik Testi

Maltepe evde gebelik testi, bazı çiftler adına beklenen haber olsa da, bazı kişiler için ise erkenden tespit edilerek gerekli önlemlerin alınması durumu olan işlemlerden birisi olarak karşımıza çıkar. Bu nedenle de evde, uzman sağlık çalışanları tarafından yapılan gebelik testleri ile, geleceğe dönük kararlarınızı çok daha net bir şekilde verebilirsiniz.

Maltepe Evde Yara Bakımı

Yara bakımları, evde gerekli tedaviler oluşturulmaya çalışılmakta olsa da, doğru bir şekilde yapılmadığı takdirde iltihap gibi durumları ortaya çıkarabilmektedir. Bu nedenle de Maltepe evde yara bakımı hizmetleri ile beraber uzman sağlık çalışanları tarafından doğru bir tedavi uygulaması gerçekleştirilebilir.

Maltepe Evde Dikiş Atma Alma

Açık bir yara oluşması durumunda, hızlı bir şekilde dikiş atma işlemleri uygulanması gerekmektedir. Bu amaçla da hastaneye başvurulur. Ancak Maltepe evde dikiş atma alma işlemleri ile beraber, hastaneye gitmeye gerek kalmadan, oldukça kolay bir şekilde gerekli tedavilerin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Maltepe Evde Sonda Takma Çıkarma

Sonda takma ve çıkarma işlemleri, herhangi bir operasyondan eve gittikten sonrasında birçok kişi tarafından uygulanabiliyor olsa da, ihtiyaç anında sağlık çalışanlarına başvurulması gereken sağlık işlemidir. Bu nedenle Maltepe evde sonda takma çıkarma işlemleri ile, bir sağlık çalışanı yardımı ile bu hizmetlerden yararlanma şansı bulunur.

Maltepe Evde Hemoglobin Ölçümü

Hemoglobin ölçümleri, kanda yer alan oksijen seviyelerini ölçmekte olan ve buna göre rahatsızlıkların tespitinin gerçekleştirilmesini sağlayan bir işlem olarak karşımıza çıkar. Bu nedenle de Maltepe evde hemoglobin ölçümü ile ev içerisinde yapılan testler ile kolay bir şekilde rahatsızlıklar tespit edilebilmektedir.

Maltepe Evde Küçük Cerrahi Müdahale

Küçük cerrahi müdahaleler, genel olarak hastane içerisinde gerçekleştirilen bazı operasyonlar olarak karşımıza çıkmakta olsa da, evde sağlık hizmetleri ile de oldukça kolay bir şekilde çözüm bulabilmektedir. Bu nedenle siz de Maltepe evde küçük cerrahi müdahale hizmetlerinden yararlanarak oldukça kolay bir şekilde tedavi süreçleri sağlama imkanı bulabilirsiniz.

Maltepe Evde Kulak Yıkama

Kulak yıkama işlemleri, kulak içerisinde yer alan bakterilerin temizlenmesi adına uygulanan bir hizmettir. Ancak hastane yerine Maltepe evde kulak yıkama olarak da adlandırılan sağlık kriterleri ile bu işlemler kolay bir şekilde çözüm bulmaktadır.

Maltepe Evde Lavman

Lavman, evde kolay bir şekilde gerçekleştirilen işlemler olsa da, gerekli bir hijyen içerisinde, doğru olarak uygulanması adına Maltepe evde lavman hizmetleri de gerçekleştirilmesi mümkün olabilmektedir. Bu şekilde siz de teta sağlık merkezi üzerinden detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Maltepe Evde PRP Uygulaması

Prp uygulamaları, cildinizde yer alan kan örneğinin ayrıştırılarak tekrardan enjekte edilip, çok daha sağlıklı ve genç bir yüze kavuşmanızı sağlayan uygulamalar arasında yer almaktadır. Maltepe evde prp uygulaması için siz de teta sağlık merkezimize başvuruda bulunabilirsiniz.

Maltepe Evde Glutatyon Tedavisi

Glutatyon tedavisi, bir iğne olarak içerisinde birçok sağlıklı madde barındıran ve bireylerin daha sağlıklı bir şekilde hayatına devam etmesi adına uygulanmakta olan tedavi çeşitlerindendir. Maltepe evde glutatyon tedavisi uygulanarak çok kolay bir şekilde bu hizmetten faydalanma şansı bulabilirsiniz.

Evde sağlık hizmeti, çok çeşitli tıbbi sebepler yüzünden, evde sağlık hizmeti alması gereken bireyler için muayene, tetkik, danışmanlık, tedavi ve diğer işleri yapmaktadır.

Doktor, evde reçete yazabilir. İlaçlar, serum ve benzerleri muayeneyle mümkündür. Gözlem araçları evde değilse, reçete hastanede yazılır.

Evet takabilir. Doktor veya hemşire serum, iğne veya kan alma işlemlerini yapabilmektedir.

Duruma göre değişkenlik göstermesiyle birlikte aynı veya farklı doktor gelebilir.

Sağlık gecikmeye gelmemeli, bu yüzden çabucak başlatılacaktır sağlık hizmeti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMETLERİMİZ

Teta Sağlık Kabini

Feyzullah Mahallesi Tarla Sokak No:12/A Maltepe İstanbul

bizi arayın

ACİL DURUMLAR İÇİN İLETİŞİM HATTI