Ataşehir Özel Ambulans

Ataşehir özel ambulans hizmeti birçok farklı alanda sunulan bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Şehir içi ya da şehirlerarası fark etmeden hasta nakil işlemlerinin güvenilir bir şekilde yapılabilmesi adına ambulanslarımız yüzde yüz donanımlı bir şekilde hizmet vermektedir. Bunun yanında “Karayolları Trafik Kanunu” ile belirlenmiş olan şartlara tamamen uymaktadır. Ataşehir özel ambulans hizmeti yalnızca Ataşehir semti için geçerli değildir. Verdiğimiz bütün hizmetleri yalnızca İstanbul eksenli değil; Türkiye geneline vermekteyiz. Herhangi bir il, ilçe, köy, kasaba ya da mezra olması fark etmeksizin her yere ambulans hizmetimiz bulunmaktadır. Tetasaglik.com adresi olarak verdiğimiz hizmetlere bakacak olursak:

 • Şehirlerarası Hasta Nakil Hizmetleri
 • Evden Eve Hasta Nakil Hizmetleri
 • Hastane Taburcu Hasta Nakil Hizmetleri
 • Huzurevi ve Bakımevi Hasta Nakil Hizmetleri
 • Organ Nakil Hizmetleri
 • Evde Sağlık Hizmetleri

Şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Siz de özenli bir ambulans hizmeti almak istiyorsanız hemen Tetasağlik.com adresine gelin ve bizimle iletişime geçin.

Toplu Etkinlikler İçin Özel Ambulans Hizmetinizde!

Tetasaglik.com olarak Ataşehir semti ve çevresinde bulunan semtlerde etkinlik organize etmek isteyen her türlü firma için hem tıbbi bakım sağlama amacıyla hem de film ve dizilerde ihtiyacınız olabilecek ambulans hizmetini sağlıyoruz. Toplu etkinlikler oldukça sorunlu olabilmektedir. Bunun yanında ise sinema sektörünün oldukça gelişmiş bir sisteme sahip olmasından ötürü çoğu film ve dizide ambulans ihtiyacı olmaktadır. İşte bu ambulans ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına Ataşehir özel ambulans hizmeti sunulmaktadır. Birbirinden farklı modeller ve oldukça donanımlı olan ambulanslarımız sayesinde sizler de istediğiniz şekilde bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Hangi toplu etkinlikler için ambulans hizmeti verildiğini incelemek gerekirse:

 • Spor Etkinlikler
 • Konserler
 • Topluluk Festivalleri
 • Törenler ve Toplantılar
 • Geziler
 • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Etkinlikleri
 • Herkese Açık ve Özel Etkinlikler
 • Dizi ve Film Setleri
 • Planlanan Her Türlü Etkinlik

Bu şekildedir. Bu tip etkinliklerde oluşabilecek her türlü kaza ya da yaralanmada direkt olarak müdahale edilmekte ve hastaneye götürülmektedir. Uzman ekiplerimiz sayesinde alınması gereken bütün tedbirler alınmaktadır. Siz de harika bir ambulans hizmeti almak istiyorsanız hemen Tetasaglik.com adresinde gelin!

Özel Ambulans Nedir?

Özel ambulans kavramı özellikle son yıllarda oldukça ön plana çıkmaya başlamıştır. Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan her türlü kurala ve yönetmeliğe uyan bu ambulanslar aynı zamanda ilk yardım ekiplerinden de oluşmaktadır. Ataşehir özel ambulans hizmeti olarak en önemli amacımız hastalara ilk yardım müdahalesi yapıp daha sonrasında hızlı bir şekilde hastaneye ulaştırmaktır. Özel ambulanslar 112 acil sağlık hizmetleri hattından bağımsız bir şekilde çalışmaktadır. Sağlık Bakanlığınca ruhsat verilen özel ambulanslar, özel çağrılar da gelmektedir. Her türlü hizmetin sağlandığı bu ambulanslara Tetasaglik.com adresi üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bunun yanında özel ambulans tutmak istiyorsanız bizleri arayarak talebinizi dile getirebilirsiniz.

Ataşehir Özel Ambulans Fiyatları

Ataşehir özel ambulans hizmeti belli bir fiyat karşılığında verilmektedir. Bu fiyatlar ise tamamen Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen fiyat aralığı çerçevesinde olmaktadır. Özel ambulanslar başlangıç ücreti + km başına ücret ve verilen ekstra hizmetler kapsamında belirlenmektedir. Bu sebepten ötürü de net bir ücret verebilmek mümkün değildir. Bu doğrultuda yapılabilecek en sağlıklı yöntem Tetasaglik.com üzerinden 0544 748 30 57 numaralı telefon sayesinde bizlere ulaşmak olacaktır. Acil durum hattı olarak da kullanılabilen bu numara sayesinde hem fiyatlarımızı detaylı bir şekilde öğrenebilir hem de acil durumlarınızda bizleri arayarak özel ambulans talebinde bulunabilirsiniz. Sizler de en iyi özel ambulanslardan yararlanmak istiyorsanız hemen Tetasaglik.com adresine gelebilirsiniz.

Tetasaglik.com Sağlık Bakanlığı Tarafından Onaylı mı?

Tetasaglik.com adresi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve ruhsat sahibi bir firmadır. Bakanlık tarafından verilen bu ruhsat ve onay belgesi alınmadan firmamızın özel ambulans hizmeti vermek gibi bir durumu asla söz konusu olmamaktadır.

Firmanızda Kaç Çeşit Ambulans Bulunmaktadır?

Tetasaglik.com adresinde Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulan yönetmelikler kapsamında toplamda 3 çeşit ambulans bulunmaktadır. Bunlar:

 • Mavi Şeritli Hasta Nakil Ambulansları
 • Kırmızı Şeritli Acil Yardım Ambulansları
 • Mavi – Kırmızı Şeritli Yoğun Bakım Ambulansları

Şeklindedir.

Ambulansın İçerisinde Hastanın Yanında Gidilebiliyor Mu?

Acil ilk yardım görevlilerimizin ambulansın içerisinde sürekli olarak hastaya müdahale etmesinden dolayı ambulans içerisinde refakatçi kabul edilmemektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMETLERİMİZ

Teta Sağlık Kabini

Feyzullah Mahallesi Tarla Sokak No:12/A Maltepe İstanbul

bizi arayın

ACİL DURUMLAR İÇİN İLETİŞİM HATTI