Özel Ambulans Kadıköy

Kadıköy özel ambulans hizmeti insan sağlığına oldukça önem vermektedir. Bununla birlikte hastalarımızın tam donanımlı, güvenli ve hızlı ambulanslarımızla istediğiniz her yere konforlu bir biçimde taşınmasını sağlamaktayız. Tetasaglik.com olarak Kadıköy semtinde özel ambulans hizmetlerini Sağlık Bakanlığı tarafından verilen ruhsat sayesinde yapıyoruz. En önemli amacımız ise hastalarımızı güvenli bir şekilde sağlık hizmetlerine ulaştırmaktadır. Standart donanımlar ve Avrupa seviyesine uygun bir şekilde oluşturulan ambulanslarımız sayesinde hastalarımızın nakillerini oldukça güvenli bir şekilde yapıyoruz. Kadıköy ve civarındaki tüm semtlere özel ambulans hizmetimiz bulunmaktadır. İlk yardım ekiplerimizin yanında alanında uzman olan sağlık personellerimiz ile hastalarımızı götürülmek istenen her yere en kısa zaman içerisinde ve oldukça konforlu bir biçimde götürüyoruz. Ambulanslarımız içerisinde yer alan uzman sağlık personellerimiz sizin direktifleriniz doğrultusunda gönderilmektedir. Almak istediğiniz hizmeti Tetasaglik.com adresinden bize ulaşarak detaylı bir biçimde belirtmeniz yeterli olacaktır. Siz de en kaliteli özel ambulans hizmetini almak istiyorsanız hemen bize ulaşın!

Kadıköy Özel Ambulans Hizmetiyle Sağlıklı Ulaşım

Özel ambulans hizmetlerinin ilk ve en önemli amacı Kadıköy ya da çevresinde yaşayan tüm hastalarımızı evlerinden en yakın sağlık kuruluşlarına güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmaktır. Bu doğrultuda sağlıklı bir şekilde ulaşım sağlanabilmesi amacıyla ambulans hizmetini kullanan hastanın ambulansın içerisinde oldukça rahat etmesi gerekmektedir. Bu ilke ve amaç doğrultusunda ambulanslarımızın içerisini sürekli olarak yeniliyoruz ve hastalarımızın konforunu düşünerek ayarlamalar yapıyoruz. Alanında uzman sağlık personellerimiz sayesinde ilk yardım amacıyla hastamız en yakın sağlık kuruluşuna gidene kadar tüm müdahaleler yapılacak bir şekilde götürülmektedir. Tüm bunların yanında şirketlerin ya da özel organizasyon firmalarının düzenlemiş olduğu toplu etkinliklerde de Kadıköy özel ambulans hizmeti sağlanmaktadır. Tetasaglik.com adresi üzerinden bize ulaşarak her türlü sağlık hizmeti ve özel ambulans hizmeti alabilirsiniz. Bunun yanında da hastalarımızın sağlıklı bir şekilde en yakın sağlık kuruluşuna götürülmesi hizmeti de firmamız tarafından detaylı bir biçimde sağlanmaktadır.

Kadıköy Hasta Nakil Ambulansı

Kadıköy özel ambulans hizmeti yalnızca acil hastalar için sunulmamaktadır. Aynı zamanda şehirlerarası hasta transferi ve şehir içi hasta nakillerinde de ihtiyaç duyulduğu takdirde hizmet sağlanmaktadır. İstanbul’un yoğun trafiği ve dar sokakları sebebiyle normal hastanelerin hızlı bir biçimde hastalara ulaşabilmesi zordur. Bu tip durumlarda yapılması gereken hemen Tetasaglik.com adresinden bizlere ulaşarak hastanızın nakil işlemini talep etmeniz olmalıdır. Alanında uzman sağlık personellerimiz sayesinde ekibimiz oldukça hızlı bir şekilde evinize ulaşacak ve hastanızı istenilen yere hızlı ve konforlu bir şekilde nakil edecektir. Tetasaglik.com adresi olarak ambulanslarımızı sürekli olarak Sağlık Bakanlığının yayınladığı yönergeler çerçevesinde değiştiriyor ve bu doğrultuda da sizlerin hizmetine sunuyoruz. Son model araçlarımız ve uzman sağlık personellerimizle her daim hizmetinizdeyiz.

Kadıköy Özel Ambulans Talebi

İstanbul’un Kadıköy semtinde yaşıyorsanız ve acil bir ambulansa ihtiyacınız olduysa ulaşmanız gereken adres Tetasaglik.com adresidir. Evinizde, iş yerinizde ya da herhangi bir yerde acil sağlık hizmetine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu ihtiyaç kapsamında hastaneye yetişebilmek adına hemen “0544 748 30 57” numaralı acil durum hattını arayarak özel ambulans talebinde bulunabilirsiniz. Kadıköy semtinde oturan tüm hastalarımıza 10 – 15 dakika içerisinde yetişerek hızlı bir şekilde müdahale yapıyor ve hemen hastamızı alıp hastaneye götürüyoruz. Durumun vahametine göre Kadıköy özel ambulans hizmeti içerisindeki sağlık personellerimiz arasında acil durum doktorlarımızda bulunmaktadır. Tetasaglik.com olarak en önemli amacımız hastamızın sağlıklı bir şekilde hastaneye yetiştirilmesidir. Siz de hızlı bir ambulans hizmeti istiyorsanız hemen Tetasaglik.com adresini ziyaret edin!

Hastamızı Şehir Dışına Götürüyor Musunuz?

Tetasaglik.com olarak şehir fark etmeksizin hastalarınıza her türlü nakil işlemi sağlanmaktadır. Bizden istediğiniz taleplere göre ister Kadıköy içerisine, ister İstanbul içerisine isterseniz de İstanbul dışında bulunan bir ile hasta nakil işlemi yapılmaktadır.

Özel Ambulanslarınızda Doktor Yer Alıyor Mu?

Sağlık Bakanlığının yayınlamış olduğu yönetmelik doğrultusunda kırmızı şeritli ambulanslar yani acil yardım ambulanslarında doktor yer almamaktadır. Ancak biz Tetasaglik.com olarak çok acil durumlarda sizlerin talebi doğrultusunda ve belli bir ücret karşılığında acil durum doktorlu bir ambulans hizmetimizde bulunmaktadır.

Özel Ambulans Ücreti Nasıl Ödeniyor?

Ekiplerimize özel ambulans ücretlerini nakit olarak ödeyebileceğiniz gibi POS cihazları sayesinde de ödeme yapabilirsiniz. Bu doğrultuda verdiğimiz tüm ambulans hizmetleri için karşılığında sizlere fatura da vermekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMETLERİMİZ

Teta Sağlık Kabini

Feyzullah Mahallesi Tarla Sokak No:12/A Maltepe İstanbul

bizi arayın

ACİL DURUMLAR İÇİN İLETİŞİM HATTI