Kartal Evde Sağlık Hizmetleri

Kartal evde sağlık hizmetleri, hastaneye gidecek durumu olmayan yatalak ya da bakım gerektirmekte olan bireylerin kullanmış olduğu bir sağlık hizmetidir. Bu şekilde sağlık hizmeti edinerek ev içerisinde konforlu bir alan üzerinden çok daha kolay bir şekilde tedavi hizmeti alınabilmekte ve çok daha kaliteli bir tedavi süreci geçirebilmektedirler.

Kartal Evde Enjeksiyon

Enjeksiyon işlemleri, hem doktor hem de uzman hemşireler tarafından gerçekleştirilmekte olan, oldukça hızlı ve kolay işlemler arasında yer almaktadır. Ancak bazı hastaların yürüme konusunda zorluk çekmesi ya da yaşlı olmasından ötürü bu işlemleri kartal evde enjeksiyon hizmetleri ile sağlamaktadır. Bu hizmeti vermekte olan teta sağlık merkezi üzerinden siz de evde enjeksiyon ile alakalı daha fazla detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kartal Evde Serum Takma

Serum takma, herhangi bir hastalık durumunda ilk çare tedavilerinden birisi olarak karşımıza çıkmakta olan tıbbi tedaviler arasında yer alır. Böylece damardan direkt olarak uygulanmakta olan tedaviler sayesinde, hastalar çok daha kolay bir şekilde iyileşme gösterebilir siz de kartal evde serum takma hizmetleri alarak çok rahat bir ortam içerisinde hastanın tedavi edilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Kartal Evde Pansuman

Herhangi bir yara oluşumu ya da bu yaranın tedavisi söz konusu olduğu zaman, pansuman gibi iyileşme sürecinde kullanılacak tedavilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu hizmetler için yaranın çok daha büyük ve yürümekte zorluk çektirdiği zaman, kartal evde pansuman hizmetlerinden faydalanarak çok daha kolay bir tedavi hizmeti alabilme şansı yakalayabilirsiniz. Böylece yaranın daha kolay ve hızlı bir şekilde iyileşmesi sağlanmış olunacaktır.

Kartal Evde Sağlık

Birçok bakıma muhtaç hastaların son zamanlarda yararlanmış olduğu tıbbi hizmetlerden birisi olan kartal evde sağlık, herhangi bir sağlık durumu kontrolü amaçlı olarak ev içerinde verilen hizmetleri kapsamaktadır. Bu kapsam içerisinde hemşire ve doktorların hastanın kontrollerini sağlayıp çok daha sağlıklı bir şekilde hayatına devam etmesi sağlanmaktadır.

Kartal Evde Hasta Bakımı

Rahatsızlığı olan ve bakıma muhtaç olan hastaların, uzman bir sağlık çalışanı tarafından bakımlarının sağlanma hizmetleri olarak yer alan kartal evde hasta bakımı, çok daha sağlıklı bir hayatın sürülmesi anlamında yaşlılar için oldukça önemli olabilmektedir. Siz de kartal evde hasta bakımı hizmetlerinden faydalanarak sağlık konusunda gerekli tedavilerin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Kartal Evde Şeker Ölçümü

Diyabet hastalarının rutin kontroller ve şeker ölçümleri, oldukça önemli işlemlerden birisidir. Bu şekilde hastalığın çok daha ilerlemesinin önüne geçilerek gerekli kontroller yapılması sağlanır. Ancak her kontrol için hastaneye gitmeye gerek kalmadan kartal evde şeker ölçümü hizmetleri ile beraber hem hızlı hem de çok daha etkili bir tedavi sağlama avantajına sahip olabilirsiniz. Siz de bu hizmet için teta sağlık merkezimizle irtibata geçebilirsiniz.

Kartal Evde Tansiyon Ölçümü

Özellikle ileri yaşta ortaya çıkmakta olan tansiyon hastalığı, gerekli kontrol ve tedavilerin uygulanmaması durumunda oldukça riskli bir hastalık olarak ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle de düzenli bir şekilde kontrollerin gerçekleştirilmesi oldukça büyük bir önem teşkil edebilmektedir. Bu anlamda kartal evde tansiyon ölçümü hizmetleri alarak siz de tansiyon hastalığının kontrollerin doğru ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Kartal Evde Kan Tahlili

Kan alma ile alakalı işlemler, ev içerisinde alınabilecek olan hizmetler ile de oldukça çabuk bir şekilde çözüme kavuşabilmektedir. Bununla alakalı olarak yer alan kartal evde kan tahlili hizmeti sayesinde siz de hastaneye gitmeden kan aldırabilir ve rahatsızlığınız ile alakalı bir test işlemi uygulayabilirsiniz.

Kartal Evde Kan Grubu Bakılması

Kan grubu, nikah kimlik ya da diğer birçok resmi işlem için gerekli olan bir husus olarak karşımıza çıkar. Bununla alakalı yeterli vakti olmayan bireyler ise, kartal evde kan grubu bakılması hizmeti edinerek kaliteli bir şekilde evde tüm sağlık hizmet gereksinimlerini karşılayabilirler.

Kartal Evde Gebelik Testi

Gebelik, bazıların istediği, bazılarının ise beklemediği bir durum olarak karşımıza çıkabilmektedir. Bu nedenle erkenden yapılan gebelik testi ile beraber gerekli tüm önlemler zamanında alınır. Bununla alakalı hastanede korkusu olan ve bu konuda gizlilik arayan kişiler ise, kartal evde gebelik testi ile hızlı bir şekilde çözüme kavuşabilir.

Kartal Evde Yara Bakımı

Yaraların yer aldığı ve bununla alakalı pansuman işlemlerinin, bir sağlık çalışanı tarafından yapılması, yara iyileşme hızının çok daha iyi bir şekilde gerçekleşmesine önemli bir katkı sağlar. Ayrıca yaranın iltihap kaparak ilerde daha büyük bir soruna sebebiyet vermesinin de önüne geçer. Bu nedenle kartal evde yara bakımı hizmetlerden faydalanarak siz de yaralarınızın doğru bir şekilde pansuman işlemleri olmasını sağlayabilirsiniz.

Kartal Evde Dikiş Atma Alma

Herhangi bir acil kesik durumları içerisinde, hızlı bir şekilde dikiş müdahaleleri gerekebilmektedir. Bu gibi durumlar adına kartal evde dikiş atma alma işlemleri sağlanarak çok hızlı olarak iyileşme süreçlerinin sağlanması büyük oranda sağlanabilir.

Kartal Evde Sonda Takma Çıkarma

Kartal evde sonda takma çıkarma hizmeti, insanların genel olarak hastaneye giderek uygulamaktan çekildiği bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle sizde bu sağlık hizmetini evinizde özel bir şekilde almak için teta sağlık merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Kartal Evde Hemoglobin Ölçümü

Hemoglobin, kandaki oksijen değerlerinin ölçümünü sağlayarak oluşabilecek veya oluşmuş hastalıkların tespitinin gerçekleştirilmesi hususunda kullanılan bir tıbbi işlemdir. Bu işlemi de aynı şekilde evde yapılan testler ile beraber kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Kartal Evde Küçük Cerrahi Müdahale

Bazı durumlar içerisinde, rahatsızlıkların daha fazla büyümesinin önüne geçebilmek adına küçük cerrahi müdahale ihtiyaçları doğar. Bunlar kendi ortamında gerçekleştirmek için ise kartal evde küçük cerrahi müdahale hizmetleri alınabilmektedir. Siz de bu şekilde bir hizmet için teta sağlık merkezine başvurabilirsiniz.

Kartal Evde Kulak Yıkama

Bazı kulak sorunlarının önüne geçmekte olan evde kulak yıkama işlemi, ev içerisine kolay bir şekilde tedavilerin sağlanmakta olduğu tıbbi işlemlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizde kartal evde kulak yıkama hizmeti için bizimle iletişime geçebilir ve sağlıklı kalabilirsiniz.

Kartal Evde Lavman

Lavman, birçok kişi tarafından kendilerinin uygulandığı bir işlem olarak karşımıza çıkmakta olsa da, uzman bir sağlık çalışanı tarafından uygulanması çok daha doğru olabilmektedir. Bu nedenle kartal evde lavman hizmetleri edinerek sağlık ile alakalı sorunlarınıza hızlı çözüm bulabilirsiniz.

Kartal Evde PRP Uygulaması

Yüz sağlığı ile alakalı olarak karşımıza çıkan kartal evde prp uygulaması, yüze yapılan sıvı destekleri ile çok daha canlı ve temiz bir cilde sahip olmanıza da katkı sağlayabilmektedir. Siz de bu hizmet için teta sağlık merkezimiz üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Kartal Evde Glutatyon Tedavisi

Kartal evde glutatyon tedavisi, içerisinde birçok mineral ve vitamin barındırmakta olan iğnenin bireylere sağlanarak bağışıklığını arttırıp birçok eksikliğe yardımcı olan bir ufak işlemdir. Bu şekilde insanlar hastalıkları çok daha kolay bir şekilde yenebilmekte ve hayatlarına daha sağlıklı olarak devam edebilmektedir.

Doktor, evde reçete yazabilir. İlaçlar, serum ve benzerleri muayeneyle mümkündür. Gözlem araçları evde değilse, reçete hastanede yazılır.

Duruma göre değişkenlik göstermesiyle birlikte aynı veya farklı doktor gelebilir.

Sağlık gecikmeye gelmemeli, bu yüzden çabucak başlatılacaktır sağlık hizmeti.

Evde sağlık hizmeti, çok çeşitli tıbbi sebepler yüzünden, evde sağlık hizmeti alması gereken bireyler için muayene, tetkik, danışmanlık, tedavi ve diğer işleri yapmaktadır.

Evet takabilir. Doktor veya hemşire serum, iğne veya kan alma işlemlerini yapabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HİZMETLERİMİZ

Teta Sağlık Kabini

Feyzullah Mahallesi Tarla Sokak No:12/A Maltepe İstanbul

bizi arayın

ACİL DURUMLAR İÇİN İLETİŞİM HATTI